عمده کار من-80 می تواند سال از شب تاخیر: Roadshow

س: یک همکار به من گفت کار مهمی است که در آینده در بین 80 قبل از پل خلیج است که می تواند پیچ کردن ترافیک برای چند سال ؟ این درست است ؟

الیاس Ramirez, Fairfield,

یک: درست است. بعد از این تابستان Caltrans آغاز خواهد شد ساخت و ساز در شش پل I-80 به افزایش عمودی ترخیص کالا از گمرک شمال پل Carquinez. پل ها خواهد بود افزایش یافته و به 16 پا, 6 اینچ در یک زمان شروع با چشمه جاده ها است. دیگر پل ها در خیابان مجله بنیسیا جاده, گرجستان, خیابان, تنسی, خیابان ردوود خیابان.

این را قادر خواهد ساخت بزرگ سکوهای بزرگ با خیال راحت حرکت حمل و نقل از طریق I-80. پل ها افزایش خواهد یافت در یک زمان مصرف حدود چهار ماه هر برای تکمیل کار. برخی از خطوط در I-80 بسته خواهد شد در شب برای یک تا دو ماه طول ارتفاع هر یک پل.

ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد در این تابستان و تکمیل مارس 2024.

س: من را دیده اند, مشاوره در مورد نگه داشتن باتری خود را شارژ اگر شما در حال رانندگی بسیار این روز است. اما من هیچ چیزی در مورد گاز استفاده نشده. من آخرین پر شده در مارس 13. چون من ارشد من رانندگی شده است بسیار محدود (تنها دو بار از مستند). آیا من نیاز به انجام کاری خاص یا گاز فرموله شده برای این کار ؟

Adeline رسی

یک: شما باید خوب است. گاز باقی می ماند تا شش ماه است و هنوز هم قابل استفاده مجدد در صورت ترکیب با بنزین است.

س: روشن ترین بعد از ظهر و شب برای چند هفته گذشته یک نور هواپیما شده است گردان بیش از اوکلند برای ساعت. من فکر می کنم آن را می گوید گشت بزرگراه در بال. هر گونه ایده آنچه که آنها در حال تماشای?

تیم Zukas

یک: به احتمال زیاد اتومبیل زیر. با بزرگراه گاهی اوقات مسدود شده توسط معترضان این را قادر می سازد CHP به بهتر نظارت بر وضعیت. CHP دو هواپیما و دو هلیکوپتر مستقر در Napa County Airport. این هواپیما به طور معمول از کارکنان با یک خلبان و یک پیراپزشک.

س: شما گفتید گاز درآمدهای مالیاتی تا حدی اختصاص داده شده به کالیفرنیا راه آهن با سرعت بالا قدرت. با سرعت بالا راه آهن پروژه است نه بودجه توسط خودرو بودجه (از جمله مجوز و هزینه ثبت نام) و یا دولت را به طور کلی صندوق. بودجه می آید به طور انحصاری از سرپا نگه داشتن. 1A اوراق قرضه cap-and-trade بودجه و بودجه فدرال. بودجه برای این پروژه یک نقطه مشترک از سردرگمی است.

میشل Boudreau سرعت بالا راه آهن اقتدار

یک: من از پایه اصلاح شود.

س: من هم هستم از دیدن بسیاری از رانندگان دیوانه رفتن 85 تا 90 مایل در ساعت در اتوبان در طول COVID-19 بحران است. آنها همچنین بی ملاحظه آنها به عنوان حرکت ندهید بیش از زمانی که من می خواهم برای عبور.

دیل آلیسون, Sunnyvale

یک: دیل دارای حس شوخ طبعی.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected] یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>