بزرگی زلزله 7.8 آمریکا و سواحل آلاسکا

توسط Jason هانا و مادلین Holcombe | ایسنا

یک زلزله با بزرگی 7.8 ریشتر خاموش جنوبی آلاسکا ساحل اواخر سه شنبه تکان دادن شبه جزیره آلاسکا و به طور خلاصه جرقه سونامی نگرانی های قبل از انتخابات گفت: هیچ امواج مخرب شد.

زلزله شد محور در اقیانوس آرام در حدود 60 کیلومتری جنوب شرقی پریویل در جمعیت شبه جزیره آلاسکا قابل توجه در اطراف 10:12 p. m. به وقت محلی (2:12 صبح روز شنبه ET).

آلاسکا شبه جزیره از سرزمین اصلی بیرون زده آلاسکا است و flanked به باد از جنوب غرب با Aleutian Islands.

گزارش از آسیب قابل توجهی اگر هر نبودند فورا در دسترس است. هشدار سونامی در ابتدا صادر شد برای جنوب آلاسکا و شبه جزیره آلاسکا اما لغو شد در اوایل روز شنبه با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره.

هشدار فرستاده و مردم را به زمین عالی در شهرستانها مانند شن و ماسه نقطه جزیره در جامعه از حدود 1000 نفر از مردم این شبه جزیره به Anchorage Daily News گزارش شده است.

مردم در شن و ماسه نقطه جمع آوری و در یک دبیرستان تا مدت کوتاهی پس از نیمه شب هنگامی که مقامات به همه روشن اردن کیلر یک لنگرگاه بر اساس شهر مدیر به این روزنامه گفت.

“موج اول نمی تحقق است که یک چیز بزرگ” کیلر بود که در تماس با کارکنان در شن و ماسه نقطه گفت: Anchorage Daily News. هیچ گزارشی از عمده آسیب ساختاری ساخته شد در این جزیره کیلر به این روزنامه گفت.

“ما لغو شد (سونامی) مشاوره چرا که نگاه مانند آن را تبدیل شدن به یک موج بزرگ و یا هر بزرگتر” ملی هشدار سونامی مدیر مرکز جیمز Gridley گفت: با توجه به سی ان ان وابسته KTUU.

دادن قوی گزارش شده در شبه جزیره USGS گفت. نور ضعیف تکان دادن گزارش شده در اطراف Kodiak در حدود 300 مایل در شمال شرقی این زمین لرزه را مرکز و در لنگرگاه برخی از 530 کیلومتر از مرکز با توجه به USGS.

این زلزله در عمق 28 کیلومتری یا 17 مایل USGS گفت: — نسبتا کم عمق است.

“هر چیزی کمتر از 70 کیلومتر در نظر گرفته شده است کم عمق زلزله” سی ان ان هواشناس آلیسون Chinchar گفت. “این مهم است که به دلیل عمق کم زلزله اغلب باعث بیشترین آسیب در مقایسه با آنهایی که در حال عمیق تر بدون در نظر گرفتن قدرت است.”

بیش از 20 پس لرزه به دنبال این زمین لرزه اواخر روز سه شنبه تا اوایل روز شنبه اعم از اندازه 2.8 به 6.1.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>