مگنا پیش بینی 13 درصد افت در تلویزیون ملی هزینه تبلیغات


دوباره بجای اول برگشتن دیده می شود در سال 2021 به عنوان coronavirus بحران عبور می کند

تلویزیون ملی درآمد تبلیغ را رها 13 درصد در این سال است توسط coronavirus بحران با توجه به تازگی پیش بینی و تجدید نظر از مگنا جهانی بزرگ رسانه خریدار.

از جمله دیجیتال آگهی خرید و فروش کمی بهبود تصویر برای پخش مگنا گفت.

برای 2021 مگنا انتظار تلویزیون ملی درآمد تبلیغ می شود تا 0.8% از جمله ادواری رویدادی مانند المپیک و انتخابات است.

تلویزیون محلی را غیر سیاسی آگهی خرید و فروش نیز خواهد شد “کاهش انبوه” در این سال مگنا گفت: اما نزدیک به 5 میلیارد دلار در سیاسی صرف را ثبات کامل-سال درآمد ترک ایستگاه با 1% افزایش برای سال.

مرتبط با: COVID-19: داستان یک عمر

سال آینده تلویزیون های محلی از جمله انتخابات سال هزینه خواهد بود 20.2%.

به طور کلی مگنا انتظار فروش آگهی های خطی و یا رسانه های سنتی برای کاهش 20 درصد در نیمه اول سال 2020 و 2.5 درصد در نیمه دوم سال اتمام پایین 12 درصد به طور کلی.

دیجیتال فروش در حال انتظار را به پایان برساند تا 4% 2% کاهش در نیمه اول و 10 درصد افزایش در نیمه دوم. دیجیتال ویدئو را رشد بالا تک رقمی.

مجموع فروش رسانه ممکن است کاهش 2.8% در این سال مگنا گفت: با سیاسی صرف پیشرو یک “v شکل ارتجاعی در نیمه دوم.”

برای 2021 مگنا می بیند صرف افزایش 2.5% تا حدودی به دلیل کاهش 2020 هزینه های تاخیر و هزینه های مصرف کننده و المپیک موکول شد.

“وضعیت فعلی کاملا بی سابقه اما نزدیک ترین تاریخی معادل خواهد بود ترکیبی از رکود بزرگ و 9/11; یک رکود اقتصادی و ‘Black Swan’ فاجعه ملی” گفت: Vincent Letang اجرایی معاونت تحقیقات بازار جهانی در مگنا. “اثرات آن بر عرضه و تقاضا و مصرف رسانه ها پیچیده تر و گسترده تر از هر ‘عادی’ و رکود اقتصادی در گذشته و در برخی از آنها بیشتر از دوام بیاورید بحران کنونی است. وجود دارد خواهد بود یک ‘پس از’. در این مرحله مگنا پیش بینی بازار آگهی تثبیت و تک به تک در نیمه دوم سال 2020 و رشد متوسط در سال 2021.”

مگنا اشاره می کند که تاثیر بر روی کسب و کار و بازاریابی فعالیت متفاوت خواهد بود توسط صنعت. شدید ترین ضربه را احساس می شود, سفر, رستوران و تئاتر فیلم صنایع. خرده فروشی, سرمایه گذاری و خودرو دسته بندی صورت قابل توجهی اختلال. این وضعیت می تواند به یک شبکه مثبت برای e-تجارت و سرگرمی در خانه.

آژانس گفت که تجزیه و تحلیل خود را با نام تجاری عملکرد قبلی رکود نشان می دهد که مارک های که قادر به حفظ فعالیت های تبلیغاتی و یا افزایش سهم خود از صدای در طول بحران عملکرد بهتری نسبت به آنهایی که “رفت و تاریکی” در هنگام بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>