Magid: Facebook, Google, ارائه رایگان زوم رقبای ویدئو کنفرانس راهنمایی

وقتی که می آید به آنلاین رایگان ویدیو کنفرانس زوم در حال حاضر رقابت از اینترنت دو تا از بزرگترین بازیکنان جدید مسنجر اتاق, از Facebook و به تازگی رایگان نسخه مصرف کننده از گوگل را ملاقات کند. ملاقات جدید نیست اما تا به حال این مورد نیاز پرداخت می شود حساب کسب و کار و یا یک حساب آموزش و پرورش برای مدارس.

لری Magid

مسنجر اتاق کاملا جدید محصول. اگر چه Facebook, Messenger, WhatsApp و Instagram در حال حاضر تصویری, خدمات اتاق, اولین سرویس از Facebook اجازه می دهد تا برای نشست گروه بزرگ شبیه به زوم.

هر دو مسنجر و نسخه رایگان از دیدار با نورد که بدان معنی است که آنها ممکن است یا نه ممکن است در دسترس خواهد بود زمانی که شما برای اولین بار سعی کنید به استفاده از آنها.

دیدار مستلزم آن است که هر کس در این تماس باید یک حساب کاربری گوگل است. که اضافه کردن یک سطح از امنیت, اما همچنین می افزاید: یک سطح از پیچیدگی است. حساب گوگل رایگان هستند و نه همه آن است که سخت برای ثبت نام اما من می توانید تصور برخی از افراد که تمایلی به راه اندازی یک حساب کاربری گوگل و دیگران که ممکن است با تکنولوژی زرنگ و دانا به اندازه کافی به کلیک بر روی یک لینک برای پیوستن به یک تماس اما راحت نیست راه اندازی خود را حساب جدید.

شما نیاز به یک Facebook حساب برای شروع یک مسنجر اتاق حساب اما هر کسی می تواند از پیوستن به یک لینک که برای تولید تماس بگیرید.

Facebook اجازه خواهد داد تا به 50 نفر در تماس با هیچ محدودیت زمانی. گوگل برآورده خواهد شد تا گنجایش 100 نفر با 60 دقیقه زمان محدود اما گوگل گفت: آن را نمی خواهد اجرا زمان محدود تا پایان ماه سپتامبر. دیدار ادامه خواهد داد تا پس از ماه سپتامبر است. زوم ارائه می دهد یک نسخه رایگان تا 100 نفر است و 40 دقیقه زمان محدود. برای $14.99 یک ماه زوم کاربران می توانید ارتقاء به یک “طرفدار” حساب با هیچ محدودیت زمانی.

امنیت و حریم خصوصی

گوگل می گوید که دیدار بسیار امن. مانند دیگر ویدئو کنفرانس خدمات وجود دارد میزبان کنترل مانند توانایی به اعتراف و یا انکار ورود به جلسه و قطع و یا حذف شرکت کنندگان است. اما گوگل نمی خواهد اجازه می دهد تا کاربران ناشناس; همه باید حساب گوگل. همچنین نشست کدهای که “پیچیده به طور پیش فرض و در نتیجه انعطاف پذیر به brute-force “حدس زدن.” همچنین گوگل نیازی نیست پلاگین ها برای استفاده در وب است. آن را با این نسخهها کار در یک مرورگر. که عمدتا یک چیز خوب وجود دارد ولی خطر از جلسه خود را از دست داده در یک دیدن از زبانه ها یا کسی که به طور تصادفی حذف یک جلسه اگر شما به طور تصادفی بستن مرورگر یا یک برگه است که آسان به انجام است.

Facebook خواهد آن را آسان برای شروع و ترویج یک رویداد. Facebook کاربران می توانند شروع و به اشتراک گذاری “اتاق” در Facebook از طریق اخبار گروه رویدادها و این شرکت قصد دارد به زودی فعال کردن توانایی ایجاد و به اشتراک گذاری اتاق از Instagram مستقیم واتساپ و پورتال اختصاصی, تصویری چت در دستگاه.

Facebook اتاق خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت, ابزار, از جمله توانایی برای قفل کردن یک اتاق به طوری که هیچ کس دیگری می توانید پیوستن مگر اینکه اتاق قفل شده است. کسی که باعث ایجاد این اتاق می توانید حذف شرکت کنندگان و البته هر کسی می تواند یک اتاق را ترک اگر آنها احساس ناراحت کننده است. شما همچنین می توانید جلوگیری از کسی که از تعامل با شما در هر صورت در Facebook یا مسنجر از جمله اینکه در همان “اتاق” و شما می توانید گزارش هر گونه سوء استفاده.

Facebook افشا که آن را “جمع آوری داده ها از اتاق صرف نظر از اینکه شما پیوست از طریق یکی از برنامه های ما و یا بدون ورود به یک حساب کاربری. رئیس سیاست حفظ حریم خصوصی افسر ارین اگان نوشت که شرکت “جمع آوری داده ها از اتاق صرف نظر از اینکه شما پیوست از طریق یکی از برنامه های ما و یا بدون ورود به یک حساب کاربری” و افزود: “هدف اصلی از این اطلاعات برای ارائه خدمات و بهبود محصول تجربه است.” او گفت که صوتی و تصویری از اتاق نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی و تبلیغات که تبلیغات نمایش داده نمی شود در اتاق.

راهنمایی برای ویدئو کنفرانس

صرف نظر از آنچه خدمات شما با استفاده از, وجود دارد برخی از نکات کلی است که می تواند کنفرانس خود را لذت بخش تر برای شما و دیگران است. یکی روشنایی کافی. من شده است در بسیاری از کنفرانس های که در آن من به سختی می تواند به دیدن برخی از مردم است. یک اشتباه رایج این است که به نشستن در مقابل یک پنجره. شما می خواهید نور را در جلو یا بالای شما — و نه پشت سر شما آن را شستشو کردن تصویر. خانه من است و به خوبی روشن است اما به منظور بهبود راه من نگاه من اضافه شده یک زن و شوهر از لامپ های میز برای درخشش بیشتر نور در من است.

صدا بسیار مهم است. بسیاری از امروز وب کم, از جمله آنهایی که ساخته شده را به لپ تاپ و گوشی های خوب میکروفن بنابراین شما ممکن است خوب با آنچه شما داشته باشد. اما اگر در نظر بگیرید یک هدست یا حتی مجموعه ای از earbuds با یک میکروفون. می بینم بسیاری از مردم با پوشیدن اپل Airpods که در واقع صدا بسیار خوب است.

مطمئن شوید که شما یک اتصال به اینترنت خوب. سیمی است که معمولا سریعتر از وای فای اما وای فای باید کافی به عنوان طولانی به عنوان شما بیش از حد دور از نقطه دسترسی است. اگر شما یک خانه بزرگ و می خواهید به استفاده از دستگاه خود را به دور از دسترسی به نقطه نظر یک range extender یا مش روتر است که به شما می دهد دسترسی بیشتر نقاط اطراف خانه. من یک توسعه دهنده در یک اتاق در پشت خانه من به گسترش WiFi به حیاط خلوت.

شما می توانید پیوستن به یک تماس از یک کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند است. گاهی اوقات یک گوشی هوشمند می تواند بهتر به خصوص اگر آن را قوی اتصال تلفن همراه و یک گوشی با دوربین خوب و سیستم صوتی. اما اغلب فای بهتر است پس از آزمایش برای دیدن چه کار می کند بهترین با راه اندازی تماس با دوستان و گرفتن بازخورد خود را.

خود را آشنا با خدمات حفظ حریم خصوصی و امنیت ابزار و می دانم که وقت خود را در محدوده ، همسر من کتاب باشگاه آمد به یک پایان ناگهانی زمانی که میزبان رایگان زوم حساب به پایان رسیده است در 40 دقیقه.

در نهایت را می شکند. بسیاری از مردم رنج می برند از “زوم خستگی” از آنجا که آنها صرف زمان بیش از حد در تماس های ویدئویی. من پیشنهاد می کنم یک دوز روزانه از هوای تازه و نور آفتاب به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ فاصله فیزیکی از مردم شما زندگی نمی کنند ،

افشا: لری Magid است مدیر عامل شرکت ConnectSafely.org غیر انتفاعی اینترنت امنیت سازمان که دریافت حمایت مالی از هر دو گوگل و Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>