می توان آن را سخت برای پیدا کردن یک کاربر اینترنت که نیست آشنا با گوگل. من با استفاده از آن چند بار در روز در هر دو کامپیوتر و تلفن و به طور فزاینده ای با صدای من از طریق گوگل خانه هوشمند بلندگو.

لری Magid

بسیاری از افراد مثل من از آن استفاده کنید بیشتر برای ساده جستجوها برای پیدا کردن کسب و کار, اخبار, مقالات توصیه های پزشکی, دستور العمل های خانگی و نکات و کار از جمله پیدا کردن اطلاعات نیاز دارم برای مقالات و, پخش, اما معلوم است که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای استفاده از گوگل که ممکن است آشکار. علاوه بر اینکه قادر به انجام جستجوهای ساده وجود دارد پیشرفته دستورات و فقط به عنوان مهم – استراتژی است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن اطلاعات و منابع است که در غیر این صورت ممکن بود به زیرخاک در اوردن.

که در آن Daniel M. راسل می آید به نجات. راسل به عنوان ارشد تحقیقات دانشمند برای کیفیت جستجو و کاربر شادی” در گوگل. او همچنین نویسنده یک کتاب جدید “The Joy از جستجو” و میزبان یک سری از جستجو آنلاین رایگان کلاس در PowerSearchingwithGoogle.com.

ما صحبت کرد و روز دیگر (شما می توانید گوش دادن به مصاحبه کامل در Larrysworld.com/joyofsearch) به بحث در مورد چالش های ما در پیدا کردن اطلاعات خوب آنلاین در یک زمان هنگامی که وجود دارد نه تنها یک firehose از حقایق اما بدن در حال رشد از جعلی-آمار و اطلاعات غلط. و با چند استثنا از جمله وب سایت هایی که به عمد پنهان از دید عموم یا کسانی که با هیچ ورودی یا خروجی لینک جستجوهای گوگل تقریبا همه چیز. گوگل نمی دامپزشک هر سایت برای صداقت. به عنوان راسل به من گفت: “اگر شما یک نوع خاص از پرس و جو ما به شما نشان می دهد نتایج مربوطه برای آن است. در حال حاضر که ممکن است حقیقت, اما این بیشتر مربوط با توجه به پرس و جو خود را.” به عنوان راسل اشاره کرد در مصاحبه ما “وجود دارد که دلایل قانونی برای پیدا کردن اطلاعات از کیفیت مشکوک.”

برخی از راسل مشاوره می آید در صورت از ترفندها و نکاتی مانند دانستن چگونه به استفاده از برخی از Google “اپراتور” که من را پوشش می دهد در یک لحظه. اما بسیاری از آنچه که او در مورد صحبت در این مصاحبه و در کتاب و کلاس را با یک استراتژی گسترده تر است که شما نیاز به قرار دادن فکر به هر آنچه که شما برای جستجو و شما چگونه تفسیر نتایج.

یکی از راه های به دست آوردن نتایج بهتر, او گفت:, “این است که به یک کمی بیشتر دقیق در کلمات استفاده می کنید.” او اشاره کرد که یک پرس و جو مانند “راش” است که به شما اطلاعات دقیق اما شما ممکن است مفید تر نتایج “اگر شما می تواند توصیف بثورات آن را ترد, بثورات جلدی و یا جدا کردن خارش و یا سوزش راش. اگر شما می توانید آن را توصیف کمی بیشتر و سپس شما شانس بهتری برای رسیدن به چیزی که در واقع چیزی است که شما در جستجوی.”

اما زمانی که ما در موضوع پزشکی جستجوهای اجازه دهید من به شما برخی از توصیه های شخصی. آیا جستجو برای علائم. هر بار که من که من باد با اطلاعات است که می ترساند heck از من. فقط در مورد هر گونه علامت شما را توصیف می تواند نشانه ای از یک بیماری جدی پزشکی. سرفه ممکن است نشانه ای از سرطان ریه, اما آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به یک سرماخوردگی. پزشکان نیست اما آنها آموزش دیده برای قرار دادن علائم به چهار چوب پس از ارزيابی بالينی و به حفاری بیشتر در صورت لزوم با استفاده از آزمون است که دقیق تر از یک موتور جستجو است. اگر من یک تشخیص یا am داروی تجویز شده, من با استفاده از گوگل برای یادگیری همه چیز من می توانم در مورد وضعیت و گزینه های درمان.

همچنین, مطمئن شوید که شما را در درک آنچه شما در حال خواندن. اگر یک جستجو به ارمغان می آورد تا یک مقاله که عنوان کلمات شما را درک نمی کنند, شما می توانید جستجو برای تعریف و به دنبال آن کلمه. شما همچنین ممکن است یک تعریف با راست کلیک کردن بر روی کلمه که با استفاده از یک PC یا Mac.

شما چگونه تفسیر نتایج نیز مهم است. اگر شما در حال تلاش برای ارزیابی یک کاندیدای سیاسی, برای مثال, “شما باید قادر به ارزیابی انتقادی آنچه شما در پیدا کردن” گفت: راسل. “اگر شما در مورد یک نامزد که اختراع ضد جاذبه بود شک و تردید است. “شما نیاز به فهیم خوان “به درک چه چیزی قابل قبول داستان چه چیزی غیر ممکن است داستان ؟ او گفت: “به شک و تردید زمانی که به دنبال در یک وب سایت در مورد صفحه زیرا که در آن شما می خواهم به پیدا کردن “خود خدمت اطلاعات است.”

نکات و ترفندها

وجود دارد برخی از تکنیک های جستجوی پیشرفته و “اپراتور” است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن که ضرب المثلی سوزن در انبار کاه است. یکی از سایت اپراتور. شما می توانید جستجو فقط برای اطلاعات در یک سایت خاص با تایپ کردن مثلا “ویروس site:stanford.edu” برای پیدا کردن مرجع به ویروس تنها در سایت در دانشگاه استنفورد. شما می توانید گسترش جستجو اما هنوز هم برای جلوگیری از بسیاری از اطلاعات جعلی با محدود کردن انواع دامنه های مانند جستجو برای “ویروس site:.gov” برای پیدا کردن تنها دولت ایالات متحده در سایت و یا “ویروس سایت .edu” برای پیدا کردن تنها دانشگاهی سایت. البته شما ممکن است پیدا کردن غلط یا نامناسب اطلاعات علمی و یا حتی سایت دولتی (و نه همه .edu سایت های معتبر موسسات) اما حداقل شما به دنبال آن هستید که سوزن در اندازه کوچکتر انبار کاه است.

من این بسیار مفید است هنگامی که در تلاش برای یادگیری در مورد گوگل اپراتور. زمانی که من جستجو “گوگل اپراتور” من همه نوع از بازدید. اما زمانی که من جستجو “گوگل اپراتور Site:Google.com” من به سرعت پیدا رسمی گوگل لیست. شما همچنین می توانید با قرار دادن یک علامت منفی (-) در مقابل سایت به پاک کردن جستجو از طریق یک دامنه خاص است که یک راه خوب برای پیدا کردن آنچه که دیگران می گویند در مورد یک شرکت و یا سازمان بدون نیاز به مرتب کردن بر اساس از طریق صفحات خود را.

گوگل ماشین حساب و تبدیل است. شما می توانید تبدیل تقریبا هر نوع ارز و واحد اندازه گیری از جمله “چگونه بسیاری از pecks در یک بوشل?”

در نظر با استفاده از جستجوی تخصصی. اخبار گوگل تنها می خزد ثبت نام سایت های خبری. Google Scholar تنها نشان می دهد نتایج حاصل از منابع علمی.

انجام بیش از یک جستجو. متفاوت پرس و جو با اضافه کردن یک کلمه اضافی مانند “نقد و بررسی” “آموزش” و یا کلمه ای دیگر که می توانید با جستجو متن. همچنین استفاده از بیش از یک موتور جستجو را به استفاده از خود را تا حدودی از الگوریتم های مختلف.

گوگل خیلی خوب در ساخت فرضیات. اگر شما نوع بیل گیتس, شما به سرعت پیدا کردن موسس مایکروسافت اما اگر شما نوع سنگ دروازه شما هر دو دروازه ساخته شده از سنگ و ستنگت آپارتمان. یک راه برای از بین بردن این آپارتمان را به نوع “سنگ دروازه.” استفاده از نقل قول است که به ویژه مهم با دیگر رشته ها از متن است.

همانطور که شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم, شما می توانید جستجو در هر صفحه با تایپ کردن Ctrl F بر روی یک کامپیوتر ویندوز یا فرمان F در مکینتاش است.

گوگل همچنین دارای یک رابط وب برای برخی از جستجوهای پیشرفته همراه با ابزارهای دیگر که شما می توانید با کلیک کردن تنظیمات (یا بیشتر در یک گوشی) در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش خود را.

افشا: لری Magid است مدیر عامل شرکت ConnectSafely غیر انتفاعی در اینترنت امنیت سازمان دریافت کرده است که پشتیبانی از Google, Facebook, مایکروسافت و دیگر شرکت های فن آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر