ماگاس انتخاب به عنوان بعدی دلوت مدارس دولتی سرپرست

ماگاس در حال حاضر به عنوان دانشیار سرپرست بهبود مستمر در خلیج سبز, ویسکانسین, مدرسه, منطقه, است که ثبت نام از 20,248 دانش آموزان است.

دلوت اعضای هیئت مدیره مدرسه رفت و در اطراف اتاق و صحبت در مورد نقاط قوت آنها را در هر نامزد. عضو هیئت مدیره پل Sandholm گفت: هنگامی که او فکر می کند از ماگاس او فکر می کند از اعتماد.

“اعتماد واقعا ریشه صداقت. ما نیاز به مطمئن شوید که ما انجام همه چیز ممکن است در حفظ اعتماد و اعتماد سازی با مردم در طول زمان” ماگاس گفت: در دور اول از مصاحبه هفته گذشته است. “اگر اعتماد داده است, هرگز, همیشه, همیشه آن را نقض کند. شما می توانید بگویید یک دروغ سفید در مورد یک جعبه دستمال کاغذی و اگر کسی می بیند که شما به دروغ در مورد آن است که گسترش مانند آتش سوزی و آن را به طور کامل می تواند زنگ زدن به اعتماد شما را با مردم است.”

عضو هیئت مدیره سالی ترنکا گفت: او در یکی از نقاط قوت این بود که چگونه او با استفاده فراگیر و احترام زبان در مورد تمام گروه های مردم در مصاحبه های خود. عضو هیئت مدیره دیوید کربی تکرار است و گفت که او فکر ماگاس یک رابط خوب که درگیر شدن با افرادی که نمی صحبت کردن در تنظیمات سنتی.

در طول مصاحبه خود در هفته گذشته ماگاس گفت: زمانی که او را از درگیر شدن با گروه های کمتر, او ترجیح می دهد در این گفتگو به آنها را در هر کجا که هستند راحت ترین. ماگاس گفت: برای ارتباط با جامعه لاتین در خلیج سبز او رفته است به کلیسا است و در انجام مصاحبه ها و اطلاعیه ها در محلی به زبان اسپانیایی رادیو.

“گاهی اوقات مردم نمی خواهد صدای نظرات خود را در یک محیط گروه, بنابراین بهتر است برای کار با آنها در یک سطح شخصی” ماگاس گفت.

پس از مصاحبه با رئیس هیئت مدیره چهارشنبه ماگاس یک شانس برای پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط جامعه کشیده شده به طور تصادفی توسط منطقه مدیر منابع انسانی. ماگاس خواسته شده بود برای توصیف رویکرد خود را به بسته شدن سهام شکاف در نتایج آموزشی در دولوت. او گفت: آن را بیشتر از یک فرصت شکاف چرا که این منطقه هنوز به شکل یک راه برای ارائه فرصت ها و پشتیبانی مناسب سازه به طوری که هر دانش آموز می تواند موفق باشد.

“عدالت نیز شامل به دنبال در درون خود و بررسی خود را تعصبات و واقعا آینده تازه به موقعیت و مطمئن شوید که شما شامل همه مردم” ماگاس گفت. “ما نیت خوب و ما باید مطمئن شوید که ما در حال تمرکز بر روی کسانی که در زمینه های کلیدی به جلو حرکت کند.”

عضو هیئت مدیره روزی Loeffler-کمپ گفت: او قدردانی ماگاس’ نظرات مختلف در اطراف ملاقات با سلامت روانی و نیازهای دانش آموزان و اطراف اجتماعی-عاطفی یادگیری و تروما-اطلاع شیوه های.

ماگاس ذکر شده که قادر به استخدام یک مشاور برای هر ابتدایی در خلیج سبز منطقه و همکاری با متخصصان بهداشت روانی در جامعه به ارائه خدمات مدارس نمی خواهد در غیر این صورت قادر به دریافت خواهید کرد. دلوت در حال حاضر هیچ مشاوران در سطح ابتدایی.

“لیک برتر اجرا می شود از طریق رگهای من” ماگاس گفت: Marquette, میشیگان, بومی است. “این واقعا احساس می کند مانند یک جا بزرگ برای من است. من رسیده و واقعا هیجان زده می شود یک سرپرست.”

ماگاس نیز به عنوان مدیر آموزش متوسطه آموزش و حقوق صاحبان سهام برای Sun Prairie منطقه مدرسه منطقه در ویسکانسین; اصل برای اپلتون منطقه مدرسه منطقه در ویسکانسین و دستیار اصلی برای کری مدرسه در منطقه واشنگتن است.

او دارای یک آموزشی متخصص و فوق لیسانس خود را از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون آمریکا دولت اصل گواهینامه از Gonzaga University; کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و آموزش و پرورش دو زبانه و گواهینامه آموزشی از میراث کالج; لیسانس زبان اسپانیایی و انگلیسی جزئی از دانشگاه میشیگان شمالی و دوره های زبان اسپانیایی از Universidad Nacional Autonoma de Mexico.

ماگاس’ استخدام مشروط است در یک زمینه بررسی و تصویب قرارداد خود را با هیئت مدیره مدرسه. ماگاس خواهد شروع ژوئیه 1.

دیگر فینالیست شامل ران Wagner, مینیاپولیس, مدارس دولتی کاردانی سرپرست و مایکل فانک سرپرست آلبرت لی مدارس دولتی.

زمان دلوت سرپرست لایحه Gronseth اعلام کرد استعفای خود را در ماه مارس 2019. قرارداد خود را با دلوت مدرسه منطقه 30 ژوئن به پایان می رسد. او به تازگی ارائه شده موقعیت سرپرست در سنت پیتر (مینه سوتا) مدارس دولتی است و انتظار می رود برای شروع در سنت پیتر در 1 جولای.

این داستان به روز شده در 9:52 بعد از ظهر, مارس 25 با نظرات و نقل قول از دلوت اعضای هیئت مدیره مدرسه و نامزد جان ماگاس. این اصل نوشته شده در 8:27 p. m. 25 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>