سیاهگوش نیاز واقعی گارد نقطه, اما آنها به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن یکی با شماره 6 انتخاب در روز جمعه WNBA پیش نویس

آنها به نظر نمی رسد به یک. درست نیست در حال حاضر. نه با اودیسه سیمز بنا به گزارش مجموعه به دست حداقل یک تکه از سال 2020 فصل و بقیه فهرستی شامل دسته کوچک موسیقی جاز نگهبانان مانند راشل howard wolpoff Lexie قهوه ای و Shenise جانسون.

“من فکر می کنم که ما تا حد زیادی در نظر گرفته شده که یک تیم است که نیاز به یک نقطه گارد” سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve گفت: در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه. “و من فکر می کنم که احتمالا در یک معنای وسیع تر درست.”

اما این اتفاق نمی افتد توسط حادثه.

Reeve و شرکت. متوجه شدم که تصمیمات آنها در ساخت این offseason در اجازه دادن به دانیل رابینسون ترک لاس وگاس و انتقال بازیکنان دیگر. آنها تصمیم به سرمایه گذاری در بازیکنان که آنها نمی کند خیال می شود بخشی از آینده بلند مدت.

هیچ وجود دارد بسیار خوبی ممکن است یک سنتی گارد نقطه در این فهرست که WNBA فصل آغاز می شود.

“اما آن را به منطقه ای که ما پیدا می شود و نیاز مبرم مانند هر کس دیگری می کند” Reeve گفت. “این می تواند فاجعه بار است.”

اما حتی در صورتی که مورد ریو فکر می کند که می تواند یک “کوتاه مدت فاجعه است.” او گفت: وجود دارد جذاب نگهبانان که ممکن است در دسترس در سال آینده رایگان-نماینده کلاس و در سال آینده پیش نویس کلاس می تواند از ویژگی های چهار “با کیفیت” نگهبانان نقطه گرفته شده در اول 12 میدارد.

البته سیاهگوش می تواند با ارائه یک راه حل به زمان مشکل با انتخاب یک نقطه گارد در پیش نویس سهشنبه, مارس 17. که ممکن است رخ دهد اما Reeve بود پرسید: اگر او می تواند راحت شروع یک تازه کار طبقه عمومی این فصل است.

“بستگی به rookie نام” Reeve گفت. “سابرینا Ionescu, من فکر می کنم ما می خواهم همراه واقعا بزرگ است.”

اورگان ستاره در حال رفتن به پیش نویس اول کلی انتخاب کنید. Lynx هیچ شات گرفتن او.

“من فکر نمی کنم که شما در حال رفتن به دیدن یک تازه کار گارد نقطه شروع برای سیاهگوش در سال 2020 است. من در واقع بسیار مطمئن است که” Reeve گفت.. “اما باز هم شاید چیزی خود را ارائه و ما در نهایت داشتن یک تازه کار گارد نقطه. من نمی دانم.”

وجود دارد یکی دیگر از جذاب نقطه گارد گزینه ای که گرفته خواهد شد بالا جمعه — کارولینای جنوبی Ty هریس. هریس را از هم جدا کرده و خودش را به عنوان دومین-بهترین گارد نقطه در این پیش نویس, اگر شما در نظر Ionescu به یک نقطه گارد به عنوان Reeve می کند. اگر نه هریس توسط گارد نقطه شماره 1.

که نمی توانست یک سناریو به احتمال زیاد در شروع دانشگاهی فصل اما هریس’ فوق العاده کمپین کمک منجنیق کارولینای جنوبی برای نقطه بالا در پای صندوقهای رای است.

“Ty هریس ممکن است این بازیکن که بزرگترین دست انداز از یک فصل بزرگ. … من فکر می کنم که کارولینای جنوبی فوق العاده ای فصل تا به حال به انجام بسیاری با Ty هریس’ ظهور و جدایی” Reeve گفت. “من فکر می کنم من می تواند بیرون رفتن در اندام و می گویند این است که من باور دارم که Ty هریس خواهد بود که اولین نقطه گارد گرفته پس از سابرینا.”

و او فکر نمی کند که آن را نزدیک.

Napheesa Collier, کانکتیکات فارغ التحصیل و سیاهگوش را حاکم WNBA Rookie of the Year شده است هل دادن برای او و هم تیمی کالج, UConn کریستال Dangerfield به انتخاب مینه سوتا است. که ممکن است در نهایت اتفاق می افتد — شاید حتی در دور 2 — اما او نمی خواهد به قبل از هریس.

به نظر می رسد به احتمال زیاد هریس خاموش است هیئت مدیره در زمان مینه سوتا انتخاب در شماره 6 در روز جمعه. و سیاهگوش نخواهد طبقه بندی خود را به تنها پرداختن به یک موقعیت خاص با چنین بالا انتخاب.

اگر هریس وجود ندارد که مینه سوتا است در ساعت آن تقریبا قطعا کسی در موقعیت های مختلف در دور اول و شاید آن را به گرفتن یک طبقه به طور کلی بعد.

“من فکر می کنم ما بزرگترین نیاز است برای اضافه کردن یک بازیکن خوب به جمع آوری استعداد” Reeve گفت. “که ما بیشترین نیاز دوره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>