Lyft در پاسخ به کروناویروس با ارزان تر و طولانی تر کردن زمان انتظار

به عنوان coronavirus همه گیر است wreaked ویران کردن بر سوار های صنعت Lyft روز سه شنبه گفت: این است راه اندازی یک برنامه جدید از مردم که می خواهند به پرداخت کمتر و از ذهن نیست انتظار کمی طولانی تر برای سواری خود را.

Lyft است نورد جدید خود را صبر کنید و ذخیره برنامه در سان فرانسیسکو سان خوزه و بازارهای دیگر در سراسر ایالات متحده و کانادا است. سواران را انتخاب کنید که صبر کنید و ذخیره به عنوان خود را سوار گزینه داده خواهد شد کرایه است که کمتر از استاندارد سوار اگر آنها در حال حاضر به صبر کنید در هر نقطه بین پنج و 40 دقیقه برای راننده خود را به می رسند. Lyft گفت: این اجازه خواهد داد که برای بهتر مسابقات بین سواران و رانندگان در یک منطقه خاص.

سوار های صنعت شده است مورد ضرب و شتم پایین از شیوع کروناویروس آغاز شد و ایالات مانند کالیفرنیا به تصویب رسید پناهگاه در محل سفارشات که بسته اند بسیاری از کسب و کار و کاهش فعالیت های اجتماعی از افراد در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. همراه با رقیب اصلی خود بارگذاری, بلند کردن اجسام به حالت تعلیق در آن به اشتراک گذاشته سوار گزینه و تنها ارائه سواری به تک سواران و یا اعضای همان سوار ،

Lyft نشان داد که چگونه بد coronavirus آمار کسب و کار خود را زمانی که در هفته گذشته این شرکت گفت: این امر برش تقریبا 1000 شغل و قطع حقوق در سراسر هیئت مدیره در پاسخ به مشکلات مالی این شرکت مواجه شده است پس از همه گیر آغاز شد. این شرکت همچنین برنامه ریزی برای ارائه آن در سه ماهه اول درآمد و فروش گزارش پس از بازار سهام بسته می شود در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>