لوئیزیانا ایستگاه های شریک در ‘آهنگ از خانه’


هنرمندان محلی انجام در پشت حیاط خود را و اتاق نشیمن

خاکستری ایستگاه های تلویزیونی در لوئیزیانا در حال کار با هم در یک سری از ایالت مجازی کنسرت تحت عنوان لوئیزیانا Rising: آهنگ از صفحه اصلی. این مجموعه را از ویژگی های هنرمندان محلی در سراسر کشور انجام در خانه. اجرای اتفاق می افتد در سراسر سه متوالی تعطیلات آخر هفته خواهد شد در جریان در ایستگاه های’ صفحات رسانه های اجتماعی, نرم افزار و وب سایت.

آن شروع می شود در WVUE New Orleans, آوریل 4 در 1 و 5:30 p. m.

WVUE, WAFB Baton Rouge, KALB, اسکندریه, KPLC Lake Charles KSLA شریوپورت و KNOE مونرو همراه با Scripps متعلق به KATC Lafayette همکاران در این مجموعه است.

“ایالت اختصاص داده شده ما روزنامه نگاران در حال انجام یک کار باور نکردنی گزارش حقایق در مورد COVID-19 اما ما می دانیم که اطلاعات می تواند گاهی اوقات ترسناک” گفت: Gray Television ارشد معاونت شنی Breland. “در حالی که ما ممکن است دور ما هیجان زده به گرد هم آوردن مردم و گسترش کمی شادی از طریق موسیقی است که چنین بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ ما است.”

لوئیزیانا بیش از 9,100 coronavirus موارد با توجه به Nola.com.

“ما هیجان زده برای راه اندازی این نوآورانه کنسرت سری برای بلند کردن ارواح بسیاری در سراسر کشور” گفت: Ronna Corrente, WVUE معاونت و مدیر کل. “در علاوه بر این به های استعدادهای خود را با Louisianans این هنرمندان بزرگ را با استفاده از صدای خود و هوایی-زمان برای ترویج مختلف علل خیریه نزدیک به قلب خود و بینندگان خواهد بود قادر به اتصال با این هنرمندان صفحات اجتماعی را نیز پشتیبانی علل انتخاب کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>