Los Gatos: تجمع برای مبارزه با تجاوز جنسی & آزار و اذیت برجسته آهسته تغییر

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

LOS GATOS — بسیاری از نوجوانان از Los Gatos دبیرستان که جمع شده بودند در زمین فوتبال یکشنبه به پشتیبانی ناگهانی از بازماندگان تجاوز جنسی و آزار و اذیت به حال نشنیده Audrie Pott.

آنها در مدرسه ابتدایی هنگامی که 15 ساله از ساراتوگا بالا یکی از مجلل در حومه دور شد تجاوز جنسی توسط سه نفر از همکلاسی هایش در خارج از محوطه دانشگاه ، آنها را دنبال نمی کند ملی داستان دختری که آنقدر دچار آسیب های روانی و ترس از عکس گردش در پردیس که او آویزان خودش یک هفته بعد.

LOS GATOS – جولای 26: شیلا پ داستان دختر Audrie بود که تجاوز جنسی در حالی که یک دانش آموز در ساراتوگا دبیرستان و در نهایت کشتن خودش در طول یک پایه برای بازمانده همبستگی رویداد برگزار شد در زمین فوتبال لس Gatos دبیرستان در لس Gatos, کالیفرنیا., در پنج شنبه, جولای 26, 2020. (رندی Vazquez/ اخبار منطقه خلیج گروهی)

بنابراین زمانی که Audrie مادر شیلا پ در زمان میکروفون در مرکز میدان یکشنبه او با این: “برای کسانی از شما که آگاه هستند از داستان … .”

روز یکشنبه تجمع در نظر گرفته شده بود به افشای تجاوز به عنف فرهنگ در دانشگاه صدا را به یک گروه از بازماندگان و ایجاد یک جنبش برای تجاوز جنسی, آگاهی و آموزش و پرورش. اما آن را نیز برجسته با شیلا Pott حضور چه چیزهایی تغییر کرده بود پس از دخترش حمله و مرگ و هشت سال پیش.

“آن را می فرستد لرز پایین ستون فقرات من که بسیاری از زنان جوان در اینجا باید حمله شده است و احساس نمی پشتیبانی می کند و آن تغییر نکرده است” گفت: Pott. “من فکر می کردم وجود دارد بنابراین بسیاری از دروس از Audrie است.”

در صبح روز یکشنبه 15 ساله از لس Gatos بالا ایستاده بود و گفت: 250 دانش آموزان همکار و دیگران خود داستان تجاوز جنسی به یک دانش آموز دیگر پس از یک در خارج از دانشگاه ،

پس از دوستان نزدیک او ابراز نگرانی بیشتر برای پسر آینده نسبت به دختر خود تروما او گفت: او هنوز هم تا به حال شجاعت به ارسال داستان خود را آنلاین در ژوئن — نه برای همدردی او نوشت: در آن زمان “اما شنیده می شود.” او ارسال الهام گرفته از دانشجویان همکار در طی ماه گذشته برای به اشتراک گذاری داستان های خود را از آزار و اذیت و تجاوز است.

مصرف این مرحله که خواسته نمی شود شناسایی شده توسط این اخبار سازمان, خفه اشک به او توضیح داد که چه اتفاقی افتاده شب Feb. 8 هنگامی که او التماس او ضارب “please stop, من انجام می شود.”

هنگامی که او را متوقف نمی “من یخ زد,” او گفت:. “من نمی دانم چه باید بکنید. من آنقدر آسیب پذیر و وحشت زده. من گذاشته وجود بسته شدن چشمان من خیلی تنگ است.”

دختر صحبت از کابوس پس از این حمله گفت که او تا به حال اجتناب از مدرسه, ترس از دیدن او مهاجم برای یک ماه قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدرسه بسته شدن.

دیدن ماسک ماندگاری جمعیت یکشنبه “به معنای جهان به من,” او گفت:. “این شکسته قلب من است که بسیاری از مردم می تواند مربوط به داستان من و درک من از ترس و درد. من نمی خواهم این را در هر کسی.”

او تا به حال هرگز شنیده Audrie پ و یا پایه و اساس و قوانین ایجاد شده در نام او, او گفت:. اما دو دختر به اشتراک گذاشته یک تجربه مشابه از تروما و شرم و مدیریت مدرسه است که کمی به کمک.

LOS GATOS – جولای 26: شرکت کنندگان گوش دادن به سخنرانان در طول یک پایه برای بازمانده همبستگی رویداد برگزار شد در زمین فوتبال لس Gatos دبیرستان در لس Gatos, کالیفرنیا., در پنج شنبه, جولای 26, 2020. (رندی Vazquez/ اخبار منطقه خلیج گروهی)

Los Gatos-ساراتوگا اتحادیه سرپرست منطقه مدرسه مایک گرو گفت: قبل از این تجمع در روز یکشنبه که به اتهام حمله قرار گرفته بود خارج از دانشگاه و پس از ساعات مدرسه و افزود که پلیس در حال بررسی.

مدرسه می آموزد دانش آموزان کلاس نهم مورد آزار و اذیت جنسی و رضایت به عنوان بخشی از خود را-فیلم های آموزش درسی, بیشه گفت: اما او اذعان کرد که بیشتر باید انجام شود. او گفت: این منطقه آغاز خواهد شد رسیدگی به پردیس فرهنگ و ممکن است در خارج از عنوان IX محققان.

در Audrie Pott مورد سه پسر بودند که رشته در ساراتوگا دبیرستان در زمان بستری در دادگاه اطفال به آزار جنسی Audrie در حالی که او بیهوش بود با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده در آن زمان توسط این سازمان خبری. هر سه پسران در خدمت جملات از 45 روز یا کمتر; همه از دبیرستان فارغ التحصیل شد. پسران توافق کردند به صحبت در مدارس در مورد آنچه آنها انجام داده بود و آنچه را آموخته بود به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه حل و فصل.

در این تجمع یکشنبه 15 سال و دیگر سازمان خواستار تعدادی از تغییرات در دانشگاه از جمله این که این منطقه شروع چهار سال آموزش جنسی برنامه ورزشی مربیان حذف هر بازیکن درگیر در یک “فرهنگ تجاوز” در دانشگاه, در میان دیگر درخواست.

“امروز ما شکستن سکوت” به 15 سال گفت. “ما را به بازگشت به قدرت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر