Lori Loughlin, Mossimo Giannulli فروش Bel Air عمارت به آتش زنه از بنیانگذاران

به عنوان خود را به بلندی تاریخ صدور حکم روش سریع Lori Loughlin و Mossimo Giannulli برش روابط فعلی خود را در محله L. A. شیک Bel Air منطقه است. در علاوه بر این به استعفا از منحصر به فرد Bel-Air کشور, کلب, زن و شوهر را در نزدیکی عمارت نیز در سپردن به فروش می رسد منابع می گویند. خریدار Tinder بنیانگذاران جاستین متین اهل لس آنجلس که در حال حاضر صاحب یک قابل توجهی لوکس, نمونه کارها املاک و مستغلات.

به شدت با تخفیف معامله شده هنوز ثبت نشده است اما منابع می گویند قیمت فروش “قابل توجهی” به رهبری اموال اخیر $28.7 میلیون, pricetag, و آن را هنوز هم بیشتر زیر زن و شوهر اصلی و عمیقا غیر واقعی 35 میلیون آرزوها بخواهید از بیش از سه سال پیش. به گفته یکی از منبع های توافق شده مبلغ صرف 18 میلیون دلار به من بدهید و یا یک تعداد انگشت شماری از ریک خواننده کمک USC پذیرش.

باید که بسته شدن قیمت ثابت صحیح این امر به احتمال زیاد نشان دهنده یک دست دادن برای Loughlin و Giannulli که پرداخت 14 میلیون دلار برای خانه در ژوئن 2015. آنها پس از صرف دیگر ثروت بازسازی و ارتقاء در هر اینچ از .69 هکتار زمین گلف-fronting ملک معمولی در یک سبک معاصر است. زمانی که مالیات و هزینه های نگهداری و سنگین مسکن هزینه های در نظر گرفته هر گونه شانس باقی مانده سود را تقریبا به طور قطع شود از بین برود.

دیواره و دردار برای حفظ حریم خصوصی از 12000 متر مربع. ft. ویلا معماری است که شاید به عنوان بهترین مدیترانه با یک بی پروا معاصر و تاب است. پشت قوی ردیف بوته های پرچین نهفته است سخاوتمندانه-کوچک motorcourt که در آن مهمانان بصری مواجه با یک بانک از جلوی درب گاراژ قبل از صعود آنها از یک پرواز طولانی از درخت زیتون به صف مراحل به این عمارت ،

داخل عمه بکی cushy Bel Air حفاری شامل یک سالن انتظار با دو ارتفاع سقف یک وضوح سبد بافتن طرح سنگ کف و دیوار درب های شیشه ای که به صورت جداگانه محوری به باریک سرپوشیده که در آن وجود دارد شکوه دیدگاه های مجاور باشگاه کشور. یک مربوط به بارون اتاق نشیمن باز می شود در یک طرف به حیاط خلوت چمن; دیگر به یک حیاط با یک دامان خط استخر شنا. فضاهای دیگر شامل یک سالن رسمی, اتاق ناهار خوری لذیذ آشپزخانه با سنگ مرمر و کانتر رستوران-لوازم خانگی با کیفیت و پنج اتاق خواب مهمان به علاوه یک طبقه بالا master suite با دو حمام و توالت. نیز وجود دارد یک سالن ورزشی است که ممکن است یا نه ممکن است هنوز هم شامل یک ماشین پارو زنی.

دیرین طرفداران زیبایی YouTuber اولیویا جید — Loughlin و Giannulli به دختر جوان — بدون شک تشخیص بسیاری از این خانه فضاهای داخلی که غالبا ویژه در کانال یوتیوب. خانه نیز به میزبانی تعدادی دیگر از برجسته YouTube creators از جمله دیوید Dobrik زین حجازی و Trisha Paytas, که در تمام فیلم در اموال قبل از پذیرش کالج رسوایی علنی بودن.

Mateen, 34, استعفا داد و به عنوان آتش زنه را CMO در سال 2014 پس از گسترده آزار و اذیت جنسی اتهامات. علاوه بر آینده خود را Loughlin-Giannulli عمارت کسب, او صاحب یک $15 میلیون و مستغلات در نزدیکی تپه Holmby لوکس سکونت در غرب هالیوود Edition ساختمان و ملک در لاس وگاس.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که در آن Loughlin و Giannulli برنامه ریزی برای زندگی, پس از جملات خود را کامل هستند اما Loughlin است انتظار می رود برای دریافت دو ماه در زندان بود و دستور داد به پرداخت $150,000 خوب است. Giannulli را دریافت پنج ماه و پرداخت 250.000 دلار برای بخشی خود را در پرداخت $500,000 به زن و شوهر دو دختر اعتراف به USC. زن و شوهر, صدور حکم برای برنامه ریزی Aug. 21.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>