دیرین منطقه خلیج ریوی متخصص Dr. John F. Murray می میرد بیماری او به مبارزه پس از جلسه با COVID-19

دیرین منطقه خلیج ریوی پزشک با اعتبار تشخیص یک بیماری ریوی شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) در اثر همان بیماری روز سه شنبه در پاریس.

Dr. John F. Murray بازنشسته و رئیس سابق ریوی و مراقبت های ویژه در آمریکا درگذشت و در خانه اش در سن 92. UC San Francisco, دانشکده پزشکی, جایی که او به عنوان استاد پزشکی بازنشسته در روز چهارشنبه تایید موری مرگ با یاد روی وب سایت خود را.

دکتر موری درگذشت ARDS که آورده COVID-19 رمان coronavirus که به کشته شدن نزدیک به بیش از 1000 نفر در فرانسه به عنوان به خوبی به عنوان در ایالات متحده آمریکا و چهار کشور دیگر. Coronavirus اهداف ریه و می تواند باعث شدید تنفسی مسائل و در برخی موارد می تواند منجر به ARDS.

دکتر موری به عنوان رئیس Pulmonology از 1966-1989 در آمریکا و نیز مشغول به کار به عنوان رئیس بیمارستان پزشکی کارکنان.

فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد و دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی نیز انجام موفق برنامه های تحقیقاتی متمرکز بر پاتوژنز و درمان حاد ریه آسیب/ARDS.

“من تحسین دکتر موری. او نفوذ زیادی بر روی این مشاغل از بسیاری از پزشکان جوان بسیار زیادی از جمله خود من گفت:” Talmadge E. King, Jr., رئیس UCSF دانشکده پزشکی در بیانیه ای. “من تحسین خود را مشتاق عقل مهارت شگفت انگیز به عنوان یک استاد پزشکی و توانایی منحصر به فرد برای ارائه (در نوشته ها و سخنرانی های) مباحث دشوار در یک شیوه ای روشن و مختصر.”

او پس از بازنشستگی دکتر موری صرف زمان در پاریس اما بازگشت به ایالات متحده سالانه در طول تابستان به خدمت به عنوان یک پزشک متخصص در بخش MICU و آموزش پزشکان آینده در UCSF. گذشته از تشخیص ARDS دکتر موری نیز با اعتبار سهم قابل توجهی به زمینه های سل و اچ آی وی/ایدز.

در UCSF دکتر موری تاسیس واحد مراقبت های ویژه و تاسیس یک مدل ملی برای بخش هنوز هم مورد استفاده قرار امروز.

دکتر موری گزارش شده است که جان سالم به در با همسر رمان نویس دایان جانسون دو فرزند چهار stepchildren و 14 نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>