Longoria, Solano منجر جرم به عنوان غول بالا رنجرز تگزاس

سان فرانسیسکو — اوان Longoria, بازی های برگزار شده است در تنها سه بازی تا کنون در این سال و در حال حاضر به نظر می رسد مثل او حل و فصل را به یک شیار.

داناون Solano, از سوی دیگر, نیست آهسته تمام فصل.

Longoria ضربه در هر یک از دو بازی اول این فصل و رفت 3-برای-4 با دو RBI و یک پیاده روی پنج شنبه به عنوان غول ضرب و شتم تگزاس رنجرز 7-3 در Oracle پارک و بالای .500 برای اولین بار در این فصل است.

سلنو یکی-out تنها در یک سوم زمین باز یافته به ثمر رساند دو اجرا می شود و به غول (6-4) 4-2 منجر شود. وی افزود: یک RBI واحد در هشتم باز یافته و در حال حاضر دارای 13 بازدید در 29 در خفاش ها بیش از هشت بازی. .

مایک Yastrzemski جمع آوری یک RBI در ششمین دور طراحی یک پایگاه لود پیاده روی برای یک 5-2 سان فرانسیسکو ، غول جلب 11 پیاده روی پنج شنبه با چهار Yastrzemski.

غول چپ دست کشید Smyly خارج شد بازی روز شنبه در نزدیکی آغاز پنجمین دور با آنچه که به عنوان توضیح داده شده در سمت چپ انگشت ناراحتی.

Smyly شد تبادل به غارت Refsnyder و تا به حال 1-1 تعداد هنگامی که بازی متوقف شد. Smyly بازدید شد در این تپه توسط مدیر گیب Kapler و مربی L. J. پترا و بعد از آن سعی کردم به پرتاب برخی از عمل رزین اما نمی تواند ادامه و آمد از این بازی است.

راست دست و مسکن شان اندرسون جایگزین Smyly کردم و الویس Andrus به زمین به دو بازی. پس از اندرسون راه می رفت و هر دو نیک سلک و Adolis گارسیا او جایگزین شد کالیب Baragar که زده بیرون جوی Gallo برای پایان دادن به این تهدید است.

تا آن نقطه Smyly شده است با بهره گیری موثر از شروع اجازه می دهد بازدید سه و دو به دست آورده قابل اجرا بر روی 71 رزین. او تا به حال هفت strikeouts.

Smyly باید فرار از اولین ورود صدمه ندیده زمانی که رنجرز به ثمر رساند خود را اجرا می کند اما این غول botched مختصر و مفید است که اجازه الویس Andrus برای بازگشت به پایه سوم. تاد فریزر و سپس به طور خاص به سمت راست به نمره هر دو Andrus و جوی گالو و به رنجرز 2-0 منجر شود.

Smyly, 31 انداخت 57 رزین از طریق سه نوبت. Kapler بوده و به دنبال بهره وری بیشتر از خود شروع کارکنان توصیه شده است که قادر به تکمیل پنج نوبت در هشت بازی این فصل است.

اما عنوان شده است که برای بسیاری از homestand این غول جرم ارائه شده به اندازه کافی اجرا پشتیبانی برای غلبه بر سکسکه با شروع کارکنان. آینده به شنبه غول بود به ثمر رساند 25 اجرا می شود در چهار بازی در Oracle پارک که شامل خود 9-2 پیروزی بر رنجرز در شب جمعه.

Longoria سوار 80 مایل در ساعت curveball از رنجرز استارت به مرکز میدان به نمره Yastrzemski و الکس Dickerson و کراوات بازی 2-2. او همچنین دو برابر در روز جمعه 9-2 برنده بیش از تگزاس و تا به حال یک RBI در Giants’ 12-7 از دست دادن به پادرس در روز پنج شنبه و پس از او فعال از 10 روز مجروح لیست با یک مایل آسیب است.

رنجرز outfielder اسکات Heineman رقابت با برادر و غول گیر تایلر Heineman برای اولین بار در سطح لیگ ضربه اجرا خانه در بالای نهم به دور به ثمر رساند. اسکات گرد پایگاه و لمس صفحه در مقابل تایلر که به نظر می رسید به ترک یک بیت از یک لبخند در زمان.

در Smyly اول شروع فصل در جولای 26, او به طول انجامید 3 1/3 نوبت پرتاب 64 رزین و اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا در آنچه که تبدیل به یک 3-1 برنده بیش از داجرز.

غول در حال حاضر 3-2 در این homestand که نتیجه یکشنبه مقابل رنجرز. غول begin 10-بازی سفر جاده ای روز دوشنبه در کلرادو به عنوان آنها بازی چهار بازی در برابر رشته کوه های راکی سه بازی در لس آنجلس در برابر داجرز و پس از آن سه بازی در هوستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر