قبل از NHL مهلت تجارت و یا پست-NHL تجارت مهلت: کوسه ها’ مشکلات در دوره دوم در این سفر جاده ای به نظر می رسید هرگز به پایان است.

یک روز پس از معاملات پاتریک Marleau و بارکلی Goodrow به حذفی مدعی کوسه ها اجازه دو دوره دوم اهداف و هرگز بهبود در 4-2 از دست دادن به Philadelphia Flyers در ولز فارگو سنتر.

جوئل tanya warren و نوح گرگور هر دو گل دوم خود را حرفه ای NHL اهداف کوسه دست خود را پنجم مستقیم به عنوان آنها به پایان رسید سفر جاده ای 0-4-0.

با بازی 1-1 کوین هیز و تراویس Konecny به اهداف به ثمر رساند در 3:51 و 9:41 علائم دوره دوم به ترتیب به آگهی رهبری خوب است. هیز افزود: 21st هدف از این فصل در 3:43 علامت سوم دوره برای 4-1 فیلادلفیا منجر شود.

گرگور هدف آمد در 8:18 علامت سوم دوره کردن عبور از مارکوس Sorensen. Tanya warren گل در 6:30 علامت اول دوره برای مساوی بازی 1-1 پس از یک شات در هدف از یعقوب میدلتون.

کوسه ها (26-33-4) بودند outscored 6-1 در دوره دوم در چهار جاده بازی ها از جمله 4-0 در دو بازی گذشته. کوسه ها از دست 2-1 به نیوجرسی در پنجشنبه 3-2 به نیویورک رنجرز در روز شنبه و 4-1 به New York Islanders در روز یکشنبه.

کوسه به خانه بازگشت به بازی شیاطین در روز پنج شنبه و خوش آمدید Marleau زمانی که او و پیتسبورگ پنگوئن بازدید SAP مرکز در روز شنبه. Marleau معامله شد به پنگوئن در صبح روز دوشنبه قبل از Goodrow فرستاده شد به Tampa Bay Lightning.

مرکز لوگان مدل بازگشت به کوسه ها صف پس از 17-بازی نبود و بازی در خط بالا با Evander کین و کوین Labanc. مدل تا به حال 11:50 از یخ زمان قبل از او مجروح شد در اواخر دوره دوم و پس از او مسدود شده و یک شات از آگهی به جلو جیمز ون Riemsdyk.

طراحی لباس در داخل بود کوسه’ منطقه و تلاش برای پاک کردن جن هنگامی که او در بررسی آگهی های مرکز درک عطا کند. دوخته بود زدم روی بازی بود و فقط بدست تا زمانی که ون Riemsdyk شات از یک زاویه تیز به نظر می رسد به رفتن یکی از طراحی لباس ،

مدل باقی مانده در یخ برای چند ثانیه قبل از او رفت و به کوسه ها, اتاق پانسمان. او برای شروع دوره سوم به پایان رسید و با 18:00 از یخ زمان. مدل دچار یک شکستگی در مچ پا در بازی مقابل St. Louis Blues on Jan. 7. کوسه رفت 7-10-0 در غیاب او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im