است نه آنچه که ما عشق می نامیم در واقع “ارتباط” — چگونه ما را به خود جذب و کشیده شده به هر یک از دیگر ؟ (مسلما وجود خواهد داشت که آیا واقعا دفع ما, اما این موضوع برای زمان دیگری است.)

به عنوان انسان اتصالات کمک راهنمای ما ما منجر شود و در حال اساسی بخش از وجود ما است. اتصالات نه تنها شخصی; در نظر گرفتن جامعه و منطقه ای و ملی و بین المللی جنبه های اتصال. و ما حتی به دنبال فراتر از ما زمینی محدوده بیشتر برای اتصال?

پس از آن وجود دارد این است که کسب و کار جذب و تجارت آورده, روابط, لینک, شبکه, انجمن های مردمی با یکدیگر به داد و ستد کالا و ارز و واقعی انجام معاملات مالی. ملاحظات مانند اعتماد و اعتقاد به خدمت و اعتماد به نفس بیشتر بسیار مهم ارتباطات در این عرصه.

و نه ارتباط صرفا یک انسان در نظر میگیرد. آنچه در مورد برق ؟ آنچه در مورد تکنولوژی ؟ آنچه در مورد تکامل ؟ همه در حال پیشرفت هستند و عناصر اتصال. برق واقعا یک اتصال جزء. تکنولوژی انقلابی ما سبک های ارتباطی از طریق رایانه های همراه و تبلت ها و دیگر دستگاه هایی که کمک کرده اند ما را به اطلاعات بیش از حد. چنین فن آوری اتصال یک چیز خوبی است یا چیز بدی است ؟ آن را کمک و یا صدمه زدن به انسانی ما وضعیت ؟

از این رو بیش از حد و سپس اشاره به تکامل: تکامل و رشد نیست فقط یک عنصر از اتصال درست? که همه زندگی به هم پیوسته است ؟ از بیگ بنگ ؟ از سلول به صورت تصاعدی در حال گسترش و منجر به زندگی و از کدام دین تکامل یافته در میان ما بشر احترام به طبیعت و کنجکاوی ذاتی ما از کجا آمده ایم, چرا ما در اینجا که در آن ما می رویم اگر در هر نقطه ؟ چه آینده ای اشکال از اتصال کند و تکامل را در فروشگاه برای ما ؟

که در آن ما خواهد بود و بدون “اتصال است؟” ما واقعا محدود اتصالات.

تام ویلر شد دیرین دلوت-منطقه تاجر رهبر مدنی و نیکوکار. بازنشسته و او انشعابات وقت خود را بین دلوت و توسان Ariz., و یک عامل به طور منظم به اخبار تریبون نظر صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر