محلی مشاهده ستون: این لحظه یک هدیه است; دریافت و بررسی

بسیاری از ما زمان بیشتری را بر روی دست ما در حال حاضر و ما باید با استفاده از آن عاقلانه. طبیعت باز می ماند و یکی از چند مقصد دولت ما هنوز هم ما را تشویق می کند برای دیدار خارج از خانه ما. ما می توانید انتخاب کنید به منزوی کردن خودمان را در آرامش طبیعت و نه در درون ما چهار دیوار.

برای اولین بار ما ساخته دست بشر جهان کمتر مهم از جهان طبیعی است. زندگی ما لزوما در اطراف ما شغل یا تحصیل یا زندگی اجتماعی ما ایجاد کرده اید. مردم در حال کار از خانه و دانشجویان مثل من باید مقادیر کافی از مشق شب — اما ما می توانیم انجام این فعالیت ها از هر نقطه. به جای اینکه گیر در یک اتاق و یا یک کلاس درس ما می توانیم از یک ایوان و یک عرشه یک پتو در چمن یا امام جواد صحافی از دو قوی درختان در جنگل.

من ادامه خواهد داد برای نشستن آویزان سه پا در هوا معلق بین دو افرای. خود را شاخه برگ و جوانه زدن کشش بالا من دراز انگشتان در هم پیچیده با یکدیگر است. آنها کشش برای اتصال با درختان در دو طرف همچنین عدم تمایل به جدا شود. در فاصله, من می توانید ببینید درخشان آبی آب یک دریاچه کوچک احاطه شده توسط قد بلند زرد چمن.

وجود مکان های شگفت انگیز فقط پایین جاده. من دوچرخه به آنها اغلب جذب شدن به سمت پاره پیر سیاهههای مربوط فشرده به زمین. آنها دروغ وجود دارد, نیمه های پنهان در خاک پس از زنده ماندن بسیاری از طوفان. من به اینجا می آیند و فکر می کنم به حذف خودم از مشکلات جهان است. به جای من توجه می شود قلاب در جزئیات کوچک از طبیعت است.

من لنگر خودم در هر جنبه فردی و گرامی چگونه همه آنها تابع با هم برای ایجاد چنین زیبایی. من از دو پشه swarming در اطراف صورت من که به زودی به 200 ابرها مانند پنبه خشکی از دست من فشرده به خاک کوچک گرانول wedged بین انگشتان پا است.

گاهی اوقات در هرج و مرج زندگی آن را دشوار است به تحسین چیزهای کوچک, اما آنها خیلی مهم است در حال حاضر. زمانی را به تامل یک غروب زیبا. متوجه درختان مرده در آب چمن های بلند خاراندن در زانو خود را و سنگریزه فشار به جیب پشت شلوار جین خود را.

جمع آوری این تغییر از زیر نیمکت بالشتک و خانه را ترک. وجود دارد احتمالا چند دلار در آن وجود دارد در حال حاضر. بروید ببینید چه چیزی در خارج وجود دارد. پیدا کردن یک مسیر جدید به سفر از طریق بیابان. نگاه کردن به درختان بلندی بیش از سر خود را; از آن زمان سالهای زیادی از آنها را به تبدیل شدن به بسیار بلند است. فکر می کنم در مورد گذشته خود را, آنچه باید شاهد و تحمل وجود داشته باشد. گوش دادن به صدای چکمه های باران خود را از طریق پاشش گل و گودال کوچک آب از ذوب برف. اجازه دهید باران پور را بر روی شانه های خود را بدون در حال اجرا برای پوشش. تنفس بوی باران بهار, جدید, چمن و گل.

فکر می کنم آخرین باری که شما رفت و در راه رفتن و چه آن را مانند احساس و چگونه صلح آمیز این می بود. زمانی را برای فعالیت های شما به طور معمول فشار خاموش.

گنج این زمان به دلیل یک بار عبور از آن ما خواهد شد و بازگشت همه به ما استرس زا برنامه و گیج کننده تعهدات. رفتن در راه رفتن, دویدن و یا پیاده روی. خود را دوچرخه و اسکیت های درون خطی اسکیت و یا روروک مخصوص بچه ها. بازی با سگ خود را, کار, کردن, گرفتن عکس از جوانه زدن گیاهان و یا نشستن بر روی یک سنگ مشرف به دریاچه سوپریور. را حیاط خلوت خود را به یک شکار روبنده برای دیدن آنچه که شما می توانید پیدا کنید.

بسیاری از مینه سوتا springtimes سرد و خاکستری. در این بهار زیبا است. بهترین وضعیت ما داده شد. آن را روز به روز شاد و سازنده است. با خودتان پیدا کردن سرگرمی های خود را, رفتن به خارج از منزل و از آن لذت ببرید!

کارمن Kaelke از الک ریور, مینه سوتا, یک تازه وارد در دانشگاه مینه سوتا, Duluth, تحصیل در رشته روانشناسی و بازاریابی است. این یک نسخه فشرده از مقاله او نوشت: برای یک طبیعت-دوره نوشتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>