محلی مشاهده ستون: خاموش کردن یک فرصت برای قدردانی از دلوت را هدیه ای از طبیعت

چنین فرصت تعمق بیشتری به موقع در میان ما coronavirus بیماری همه گیر. توانید برای یک پیاده روی و یا پیاده روی. پر پیچ و خم در محله شما. رانندگی به پارک مجاور جنگل و یا حفظ.

من تو را دیدم یک کارتون به تازگی این برنامه شامل یک زن و شوهر snuggling زیر یک درخت در یک جمعیت با کوه ها در فاصله و گفت: یکی دیگر “چطور آنها واقع این محل تا کنون از شهرستان؟” بدیهی است که آنها نمی شد از دلوت!

مقصود از “طبیعت” با اشاره به دلوت? آن است که زیبایی های طبیعی خود را تنظیم و یا محل سکونت شخصیت خود شهروندان و یا ترکیبی از هر دو ؟ پس از رشد در Duluth و هنوز هم حفظ اقامت در زادگاه من این سوالات جالب برای من به تامل.

از آن شده است من بخت خوب به طور گسترده سفر و زندگی در خارج از کشور. چند مکان وجود دارد در هر نقطه در جهان است که می تواند نسبت به دلوت زیبایی به طور خاص انداز آینده بیش تامپسون تپه از شهرستان های زیر از انگار برج در بالای Mesaba خیابان یا از hawk’s ریج. برعکس انداز زیبا از دریاچه Lakewalk پارک نقطه یا سنت لوئیس رودخانه از دامنه کوه نیز مسحور. پس از آن وجود دارد ما فضای سبز, جریان آبشارها و مسیرهای پیاده روی.

و فراموش نکنید که دلوت را 10 دقیقه قاعده: آن را 10 دقیقه به فرودگاه مرکز شهر خانه و یا جایی که در آن هیچ کس همیشه ممکن است شما در پیدا کردن دوباره آن را به نظر می رسد.

دلوت زیبایی های طبیعی شده است جلب توریست. ما “سان فرانسیسکو از غرب” با ما به طور مشابه از شیب تپه, مه, و نسیم سرد. ما حتی یک بار به حال خود ما شیب بندی تا سال 1939.

من تا به حال یک پسر زندگی می کردند که در سان فرانسیسکو برای یک دوره از زمان. من چند بازدیدکننده داشته است و نظر به برخی از بومیان که آنها زندگی می کردند در “دلوت از سواحل غرب است.” هیچ کس تا به حال یک سرنخ به آنچه من صحبت کردن در مورد.

در آن نهفته است بخشی از شهر ما ذاتی تجدید نظر شود. دلوت است “به خوبی نگه داشته و راز” یک شهر کوچک با امکانات رفاهی شهر مانند فرهنگ در ما یافت تئاتر سمفونی یاد B&Bs و هتل ورزشی و افسانه خوردن و نوشیدن سالن. وجود کانال پارک لینکلن پارک نورتون پارک Congdon پارک انگار پارک Lester پارک مورگان پارک ، چگونه بسیاری از شهرستانها ما اندازه خود را داشته باشد گوزن شکار فصل ؟ چگونه بسیاری از آنها سرگردان خرس یا گوزن یا می تواند ادعا کند که هر دو طاس عقاب و رپتور پایتخت جهان ؟ ما همچنین دریاچه های بزرگ’ بزرگترین مرزی بندر. و ما رتبه چند سال پیش به عنوان شماره 1 “خارج از منزل” شهر در ایالات متحده آمریکا

دلوت را هدیه ای از طبیعت همراه با یک متعصب شهروندان: آنچه را دوست دارید ؟

همچنین وجود آب و هوای سرد و برف و عملا هیچ بهار. آن, اما, دروغ شخصیت دولوت. تنها hardscrabble سختی مردمی زنده ماندن اطراف چوب. این چالش مقابله با مردم است. انعطاف پذیری تبدیل به طبیعت دوم. دلوت نژاد “ظالمان.”

ترکیبی از زیبایی های طبیعی از طریق موقعیت و محیط و تاثیر آن بر کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس به تماس دلوت خانه در واقع ایجاد یک نیروی توانمند: Duluthians! ایستاده تا, محسوب می شود, می شود افتخار می کنم. چالش های مانند coronavirus و فقر هنوز در انتظار ما است.

تام ویلر شد دیرین دلوت-منطقه تاجر رهبر مدنی و نیکوکار. بازنشسته و او انشعابات وقت خود را بین دلوت و توسان Ariz., و یک عامل به طور منظم به اخبار تریبون نظر صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>