راه ما رسم مرزهای مدرسه هم می تواند کاهش یا تشدید تبعیض نژادی و همبستگی دستاورد نابرابری به عنوان آمریکایی تحقیقات آموزشی مجله گزارش های تقویت شده.

به عنوان دلوت سرپرست لایحه Gronseth گفت: از کاری که انجام شده در حال حاضر با توجه به مرزهای مدرسه. “برخی می گویند ما باید فقط رفع مناطقی که نیاز به رفع و دیگران می گویند این فرصت را به طور کامل تغییر زمین بازی است.”

اگر من درک صحیح اهداف کوتاه مدت (رفع مناطقی که نیاز به تعمیر) شامل کاهش ازدحام در چند شرق و سمت مدارس دستیابی به 85% live-در استفاده از هدف و حصول اطمینان از اتاق برای سه بخش از K-5 Spanish immersion و یک بخش از K-5 Ojibwe غوطه وری.

و اهداف نهایی (به طور کامل تغییر زمین بازی) در حال یکپارچه سازی مایرز-Wilkins ابتدایی منطقه ما را تنها دلیل قابل شناسایی مدرسه که جمعیت دانش آموزان از رنگ است که حداقل 20 درصد بالاتر از منطقه ابتدایی متوسط; ثبت نام متعادل در سراسر منطقه; بسته شدن ما شکاف دستاورد; کمک به همه دانش آموزان در رسیدن به دولت اهداف تحصیلی به طوری که آنها فارغ التحصیل حرفه ای – یا کالج آماده و بازگرداندن اعتماد به سرمایه گذاری و اعتماد در دلوت منطقه.

نهایی اهداف اهداف فوری.

روز پیش ما افتخار Rev. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و کار خود را برای حقوق بشر است. ملت ما واز آن به طرز وحشیانه ای اشتباه در گذشته برای بومی های آفریقایی-آمریکایی و دیگر مردم; همه کودکان دریافت نکرده اند برابر آموزش و پرورش است. همه ما متصل است. ما تمام خواهد شد و بهتر است زمانی که همه ما بهتر است.

مزایای socioeconomically و نژادی متنوع کلاس های درس و مدارس بی شمار هستند; داده ها از قرن بنیاد و جاهای دیگر نشان می دهد که کم دستیابی به ویژه در میان فقیرترین بهبود سریعتر در مجتمع مدارس.

پس بیایید تعادل ما ثبت نام ادغام مایرز-ویلکینز و پرورش سالم جامعه است. به عنوان دکتر شاه گفت: “در حال حاضر زمان برای ایجاد عدالت یک واقعیت برای همه فرزندان خدا.”

اجازه دهید ذهن ما تعصبات و امتیاز. (Ed ماکسول “ذهن خود تعصب” در یوتیوب به من کمک کرد از نظر من.) اگر شما احساس می کنید با احتیاط از کودک خود را از حضور در یک مدرسه جدید سعی کنید برای پیدا کردن منشا ترس خود را و اگر آن را توجیه کرد. بازدید از مدرسه دیدار با مدیر صحبت با ثبت نام خانواده. من با اعتماد به نفس فرزندان من خواهد دریافت عالی آموزش و پرورش در رفتن به پارک لینکلن/Denfeld یا Ordean/شرق و متنوع خود را در مدارس (با کلاس و نژاد و قومیت و بیشتر) بهتر است آموزش و پرورش خود را.

این دلوت مدارس دولتی’ مشاور استفاده خواهد شد بررسی دیدگاه به پیشنهاد یک مرز طرح کار با هیئت مدیره مدرسه که رای دادن در آن را در پایان. ما هنوز هم می توانید فکر می کنم در خارج از جعبه.

من معتقدم که ما باید کارهای زیر را انجام دهید:

** حفظ Ojibwe غوطه وری Misaabekong در مرکز شهرستان در لوول. Misaabekong سزاوار ما بیشترین حمایت و جمع ما عمیق ترین اهداف در آموزش و پرورش و حقوق بشر است. اصل جن لارو حفظ وجود دارد ظرفیت برای اسپانیایی K-5, Misaabekong و کلاس های زبان انگلیسی.

** گسترش لیکوود و استو مرزهای; رسیدن به هر ابتدایی زندگی می کنند-در استفاده از هدف از 85 درصد است.

** همکاری با Duluth, حمل و نقل, شهر دولوت و Voyageur اتوبوس به صورت نوآورانه و مقرون به صرفه و کارآمد به زمان سریع حمل و نقل قصد دارد برای کمک به وودلند خانواده ها حضور لینکلن/Denfeld و شرکت در فعالیت های بعد از مدرسه.

* * * * * و گسترش مایرز-Wilkins’ مرز شرق به 21 یا 24 خیابان شرق و شمال غرب در نهایت به ادغام مایرز-ویلکینز و کاهش ازدحام در Congdon. هر دو مدارس بهره مند خواهد بود در تمام احترام. مایرز-Wilkins از بودجه به عنوان یک دلیل قابل شناسایی مدرسه از طریق 2023 بدون در نظر گرفتن مرز جدید, و ما می تواند همچنان به خلاقانه حمایت از آن از طریق عنوان 1 بودجه کمک های مالی به Congdon بنیاد ،

من دعا می کنم ما می بینیم اتصال ما به همه همسایگان ما و ذهن ما تعصبات و با هم کار کنند برای راه حل های خلاقانه که در خدمت همه بچه های ما. مرز تغییرات می تواند تعادل, ثبت نام, فاستر بالاتر موفقیت برای همه و بهبود آموزش و پرورش چند فرهنگی است که در نتیجه شهروندان قادر به مقابله با چالش ها از طول عمر خود را. آنها نیاز گسترده و عمیق علمی و مهارت های اجتماعی از آموزش گرد.

سالی گودمن دارای کارشناسی ارشد در رشته علوم از دانشگاه مینه سوتا دلوت; شده است Watson همکار و بنیاد ملی علوم فارغ التحصیل و K-12 بنیادی همکار; و تدریس در پیش دبستانی, ابتدایی دو زبانه دبیرستان و کالج سطوح. او و شوهرش شده اند فاستر پدر و مادر و سه فرزند در Homecroft مدرسه ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de