محلی مشاهده ستون: افزایش مالیات بر املاک و

ژان. 15 op-ed “Minnesotans در حال فرار برای جلوگیری از مالیات بر املاک و پس از آن لغو” ارائه شده برخی از مشکوک پشتیبانی برای نتیجه گیری خود را. متحده حق اعمال مالیات از جمله مالیات املاک. اما سیاست درگیر و رفاه عموم مردم از دست داد در این فرآیند است.

به حمایت از او استدلال ستون نویسنده به نقل از دو اقتصادی محققان حاکی از این است که مالیات بالا می تواند به تحریک مالیات دهندگان را به حرکت به مناطق با کاهش مالیات است. اما به نقل از مطالعه به نظر می رسید به شناسایی مالیات به طور کلی و نه فقط املاک و مالیات. به نتیجه گیری در مورد مالیات به طور کلی و اعمال آنها را به تنها یک عامل در گروه نتایج سوال برانگیز منطق است. نمی تواند مردم حرکت به یک ایالت دیگر اگر آنها ناراضی خود را در حال حاضر ملک نرخ مالیات ؟

نویسنده سپس در مقایسه با املاک و نرخ مالیات در مینه سوتا (13 درصد به 16 درصد در شبکه املاک و مقدار بیش از 3 میلیون دلار) با 12 کشورهای دیگر است که باید مالیات و مانده است که نمی. او گفت: مینه سوتا را با نرخ بالا و معاف مقدار کم است. در دنبال تنها در مالیات بر املاک و عامل از 12 مشمول مالیات و کشورهای دیگر میزان کل مالیات پرداخت شده توسط مالیات دهندگان ذکر نشده بود. مقایسه از کسانی که در حال دور شدن خود را از دست داده مفید است. این قابل تصور است که در نتیجه مالیات در برخی از کشورهای دیگر بالاتر در دسته بندی های مختلف.

علاوه بر این نویسنده با استفاده از اطلاعات از یک نظرسنجی از مشتریان از مینه سوتا جامعه حسابداران رسمی برای حمایت از یک ادعا می کنند که مینه سوتا در حال از دست دادن جمعیت و مالیات که مالیات دهندگان حرکت به دور. اما چه احتمال این که نظرات این گروه به نمایندگی از کل جمعیت ؟ می تواند از آن بود که مردم با پول بیشتر هستند احتمال بیشتری برای حرکت از کسانی که با کمتر ؟ شاید از هر گونه نتیجه گیری در مورد دست دادن پول باید محدود به آن گروه.

سپس نویسنده به این نتیجه رسیدند که مالیات بر املاک و باید لغو. این است که تنها یک گزینه است. این معاف مقدار می تواند از کاهش دلار در حال حاضر 3 میلیون نفر است. و یا نرخ مالیات می تواند از افزایش بالای نرخ 16 درصد به افزایش مجموعه.

چگونه می تواند از این توان توجیه کرد ؟ یک مسئله مهم این است که میانگین حقوق و مزایای کارگران در ایالات متحده پرداخت های حاشیه ای نرخ مالیات بر درآمد از 24 درصد (در سال 2018). کارگران کسب حقوق خود را. املاک کمتر از 3 میلیون دلار برای رفتن به ورثه خواهد پرداخت هیچ مالیات املاک. قابل تصور است که بالغ وارثان دریافت و مستغلات انجام داده اند چیزی به دست آوردن سود. حتی بیش از 3 میلیون دلار بالاترین نرخ 16 درصد در مینه سوتا است. باید پایین تر درآمد و با درآمد متوسط کارگران شود مشمول مالیات بر درآمد و ثروتمند غیر کار فیلم وارثان نه ؟ این می افزاید: به مالیات انصاف موضوع است.

جمع آوری مالیات بیشتر می تواند به نفع مینه سوتا بودجه. علاوه بر این مشکلات از نابرابری در درآمد و ثروت نهفته سیاسی زمان بمب. به دلیل سیاست های مالیاتی مطلوب ثروتمند توسعه یافته در اوایل 1980s به یک عامل عمده در توسعه نابرابری بهبود سیاست های مالیاتی باید با اولویت بالا برای ما فدرال و دولت های ایالتی.

تغییرات در سیاست های مالیاتی تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر بهره مند ثروتمند و شرکت های بزرگ (از جمله خودش). تنظیم مالیات املاک در سراسر کشور می تواند کوچک شروع به دریافت پول برای مالی داخلی و نیازهای اجتماعی.

Donald E. Maypole تدریس در دانشگاههای مختلف در آمریکا پس از بازنشستگی از دانشگاه مینه سوتا دلوت و تدریس در دانشگاه های مختلف در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>