در چند هفته آینده آن پیش بینی شده است که ایالات متحده را سند بیشتر COVID-19 مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر. ذهن ترا درهم میشکنند اما پیش بینی ها نشان می دهد وجود دارد بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده که در آن مرگ و عوارض را پیش افتادن از مجموع مستند در تمام کشورهای جهان از جمله کشورهای آسیای ایتالیا یا اسپانیا است. داده ها حاکی از آن است که در حال حاضر اتفاق می افتد در شهرهایی مثل نیویورک که در آن مرگ و میر در حال حاضر ایتالیا یکی از سخت ترین آمار جهانی فاصله.

در این زمان تاریخی آن است که نسبتا خاص است که شما یا کسی که شما را دوست خواهد نهفته بیماری همه گیر مربوط به مرگ است. است که چرا من از نوشتن این. است که چرا شما نیاز به خواندن این. چه خواهد غم و اندوه در سن COVID-19?

چه غم نگاه کنید مانند در طول زندگی عادی ؟ قبل از این اگر شما از دست یک عضو خانواده شما داده شد از این فرصت برای خداحافظی و دفن آنها. شما می توانید حرکت را از طریق پنج مرحله از غم و اندوه: انکار و خشم و چانه زنی افسردگی و پذیرش. هیچ یک از این مراحل بسیار آسان به حرکت. همه ما می دانیم آن است که سخت به از دست دادن کسی که شما واقعا دوست دارم. اگر شما از دست دادن یک دوست خوب یا یک همسایه یا یک جامعه محلی عضو شما ارزش شما همیشه این فرصت را به شرکت در یادبود خود را یا از خواب بیدار برای شروع فرایند هایی در شرایط خود را.

قبل از COVID-19 این نوع از ضرر و زیان خواهد ادامه به عنوان انسانی معمولی و ما را از طریق این مرحله از غم و اندوه به بهترین توانایی ما.

در سن COVID-19 آنها نمی تواند. غم و اندوه و از دست دادن مفهوم کاملا متفاوت هستند برای بسیاری از ما در حال حاضر. اگر این بیماری همه گیر می شود به عنوان بد به عنوان دانشمندان پیش بینی ما نمی خواهد بود قادر به جسمی با عزیزان زمانی که آنها مرگباری بیمار است. ما نمی قادر خواهد بود تا با آنها خداحافظی بر عبور خود را. ما نمی خواهد اجازه داده می شود به جمع دفن ما مرده است. این حقایق نشان داده شده است از ماه دسامبر در دیگر COVID-19 همه گیر در فاصله. ایالات متحده در جدیدترین کانون.

چگونه ما غمگین هنگامی که ما هیچ باقی مانده به سرند بعدی ؟ چگونه ما خداحافظی وقتی که ما نمی تواند در نزدیکی یکی از ما عشق ؟ علوم به ما ارائه پاسخ. ما هنوز در حال تماشای چه فاصله انجام می دهند اجازه می دهد تا خانواده های خود را به جمع آوری عزیزان. ما هنوز در تلاش برای درک بهترین عمل است. اما همانطور که همه ما می توانید موافقت کنید بهترین عمل نمی سهولت درد قلب.

به عنوان یک جامعه و همانطور که عزیزان ما چگونه مقابله با بدن پس از همه گیر است ؟

وجود دارد یکی دیگر از پیچ و تاب به این بیماری همه گیر. بسیاری از ما آنلاین دوستان که آنقدر به ما نزدیک است که آنها را مانند خانواده مجازی. من هنوز در تلاش برای قطعه این بخش با هم. یکی از چیزهایی که من می دانم این است که جوامع آنلاین ساخته شده اند زندگی ما را غنی تر اما غم و اندوه پیچیده تر است. در طول سال من حاضر من از دست دو دوستان بسیار عزیز. آنها مانند خانواده من است. من بیبهره زمانی که آنها گذشت. در این روز من مبارزه با از دست دادن. این است که چرا من در تلاش برای قرار دادن سر من در اطراف از دست دادن بیشتر از نزدیک من دوستان آنلاین.

چه غم نگاه کنید مانند در سن COVID-19? از آنچه که من می تواند تشخیص این یک دلخراش گردش به پذیرش ما انسان محدودیت و آمدن به شرایط با تمام چیزهایی که ما دیگر نمی تواند کنترل کند. غم و اندوه در سن COVID-19 حدود پنج مرحله از غم و اندوه با درک این مراحل دیگر نگاه و یا احساس می کنید مثل آنها قبل از جهان تغییر کرده است.

سارا G. آشامیدنی از دلوت دارای کارشناسی ارشد فوق لیسانس و دکترای خود را از آموزش و پرورش هر دو از دانشگاه کونکوردیا-پورتلند در اورگان. او نوشت: این برای اخبار تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im