محلی مشاهده ستون: بهترین افسر نظامی من همیشه می دانستم که

یک نام تجاری جدید جت جنگنده, خلبان, من گزارش اولین اسکادران عملیاتی در نوامبر 1958. همه خلبانان تا به حال به سالانه یک ابزار بررسی توسط پایان ماه تولد. معدن دسامبر بود, بنابراین من بلافاصله بسته به درجه تقسیم بندی ابزار کارایی مدرسه. دانش آموزان بررسی تمام کتاب مواد و رو دو یا سه تمرین پرواز و پس از آن سالانه بررسی ،

مدرسه فرمانده معرفی این دوره برای اولین بار در روز. او یک کاپیتان و او ظاهر, تحمل و رفتار مناسب افسر. در پایان این دوره من مطمئن هستم او بهترین افسر من تا کنون دیده ام. او پرواز کرده بود با سه اسکادران جنگنده قبل از و او تاسیس مدرسه. چند ماه بعد او منتقل شد به اسکادران به عنوان معاون عملیات افسر شماره 2 استاد راهنما از تمام خلبانان. او دو سطح بالاتر در سلسله مراتب بنابراین ما نزدیک نیست.

زمانی که من متاسفانه انتقال از اوایل سال به دلیل سازماندهی مجدد او مرا کنار گذاشته و به من گفت که من بود “یک پسر خوب.” که ستایش بالا در یک اسکادران جنگنده و او تنها کسی بود که ناراحت شده.

من هرگز او را دوباره دیدم اما یاد گرفتم در یک مراسم است که او بازنشسته شده بود به عنوان یک کل. که سه رتبه بالاتر از من و من فکر کردم که دقیقا راه آن باید باشد. او یک “سریع سوز” یک پسر در راه خود را تا زمانی که من می دانستم که او بود که سال قبل از جنبش حقوق مدنی.

او زیستی می گوید او به عنوان معاون فرمانده یک F-4 جنگنده بال در ویتنام و پرواز 80 ماموریت های مبارزه با. او سپس فرمان بال جنگنده در آلمان نقل مکان کرد تا برای تبدیل شدن به معاون فرمانده 17th, نیروی هوایی. او سپس به عنوان یک درجه فرمانده لشکر و زخم به عنوان معاون دستیار وزیر دفاع. او موفق وزارت دفاع گسترده اطلاعات برنامه ای است که شامل ستاره و راه راه روزنامه و در سراسر جهان نیروهای مسلح در رادیو و تلویزیون خدمات.

کلید موفقیت خود را در مدرسه خود را بالا. او فارغ التحصیل از پل لارنس دبیرستان در واشنگتن دی سی در سال 1945. این دبیرستان بود اول دبیرستان در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و در سال 1870 و به حمایت از رابطه جامعه در سی آن استخدام بهترین سیاه دانشگاهیان به عنوان معلمان به دلیل فرصت های خود را محدود می شد در جاهای دیگر. آن استخدام یک معلم که معادل معلم سیاه و سفید در دسترس نیست در همان قیمت. آن خواستار تعالی و اجرا نظم و انضباط. این ممکن است بزرگترین دبیرستان در این کشور بوده اند. آن را به تولید اولین سیاه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه هاروارد برای اولین بار, سیاه, تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پاریس سوربن در فرانسه مورخ شناخته شده به عنوان “پدر تاریخ سیاه” اولین زن سیاه به دریافت دکتری و برجسته دیگر.

دبیرستان نابود شد توسط جنبش حقوق مدنی. دانبار هنوز هم وجود دارد اما ادغام آن را تبدیل به عادی جامعه و مدرسه موفق. چه از دست دادن!

لایحه ریس از دلوت یک سرهنگ در نیروی هوایی ایالات متحده در حال حاضر در بازنشسته وضعیت. برای خواندن بیشتر در مورد دبیرستان نویسنده توصیه می کند repository.library.georgetown.edu/handle/10822/557654 و آثار دانشگاهیان والتر ویلیامز و Thomas Sowell.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر