محلی مشاهده ستون: کلیسای پارکینگ پروژه باید رد شده اند

ظاهرا تنها دلیل برای گسترش پارکینگ در کلیسا است زیرا برخی از محله های کشیش نشین را مجبور به راه رفتن بلوک برای رسیدن به کلیسا بعد از پارکینگ در اطراف خیابان های محله. این بود که نشان داد دست از محله های کشیش نشین پس از تصمیم به ادامه News Tribune داستان گزارش به نقل از کشیش. وجود ندارد تجربی پارکینگ و مطالعه و بررسی و یا تحلیل به سند یک نیاز واقعی برای پارکینگ بیشتر. به نظر می رسد هیچ گزینه های دیگر مانند یک نوکر خدمات که تا کنون بحث شده است. چگونه در مورد ridesharing? یا اتوبوس ؟ راه رفتن ؟ دوچرخه سواری?

به ویژه استفاده از تایید مجوز فرایند مورد نیاز شهرستان برنامه ریزی کارکنان به نقد و بررسی این برنامه برای سازگاری با شهر طرح جامع (و با دیگر مفاد این شهر یکپارچه توسعه کد) و ارائه گزارش به کمیسیون برنامه ریزی توصیه یا تایید و یا انکار. یک برنامه باید مطابق با طرح جامع و یا می توان آن را رد کرد.

برنامه ریزی و توسعه بخش گزارش اشاره شده “ترویج سرمایه گذاری مجدد در محله” به عنوان یکی از طرح جامع را “حاکم بر اصول” به ظاهرا نشان می دهد این پروژه سازگاری با برنامه است. “زیبایی شناسی از محله های اضافی را از طریق محوطه سازی و تغییرات موجود در پارکینگ … ایجاد خواهد شد امن تر و مطلوب تر از وضعیت محله” در این گزارش اعلام کرد.

حذف واحد مسکونی و علاوه بر این از پارکینگ بیشتر در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط برنامه ریزی کارکنان و کمیسیون برنامه ریزی به عنوان یک “سرمایه گذاری مجدد در محله?” به ویژه هنگامی که آن را نمی خواهد ایجاد هر گونه اضافی مشمول مالیات ثروت را از بین بردن پایه های مالیاتی?

این گزارش همچنین اشاره شده “حاکم بر اصل #11:”

“در نظر گرفتن سیستم آموزش و پرورش در زمین با استفاده از اقدامات” آن را بخوانید. “این پروژه را افزایش فعلی محیط مدرسه در سایت از طریق بهبود ایمنی و گسترش پارکینگ و سینه های بزرگ فضای سبز و محوطه بازی برای دانش آموزان است.”

است گسترش پارکینگ و محوطه سازی اطراف منطقه پارکینگ جدید در نظر گرفته شده اضافی فضای سبز منطقه بازی برای دانش آموزان و افزایش زمان مدرسه محیط زیست ؟

این دلوت طرح جامع ترویج سیاست ها و استراتژی است که استدلال می کنند به شدت در برابر کلیسا در نرم افزار از جمله برنامه تماس برای حفظ و بازسازی مسکن موجود برای ترویج وابستگی کمتر بر روی خودرو به منظور کاهش تاثیر نامطلوب از غیر ضروری و اضافی پارکینگ زیرساخت و ترویج متراکم تر الگوی توسعه با تاکید بر استفاده از زیرساخت های موجود برای تجدید حیات فعالیت های.

چرا آن را به نظر می رسد مانند برنامه ریزی کارکنان و برنامه ریزی کمیسیون را به این اهداف و سیاست های در نظر میگیرد به جای ترویج دلایل منطقی که برای من و دیگران به نظر می رسید رو ؟

همچنین نگرانکننده است که کلیسا خریداری این خواص “در ماه های اخیر” با توجه به اخبار تریبون داستان. آیا کسی واقعا فکر می کنم کلیسا را صرف صدها هزار دلار بدون تضمین است که ویژه استفاده از مجوز خواهد بود تایید ؟

برنامه ریزی کارکنان گزارش به وضوح می کند ارائه مدرک معتبری برای حمایت از تصویب به ویژه با استفاده از اجازه. در واقع مفاد طرح جامع ترویج مخالف کلیسا پروژه.

مهم نیست که اگر یک پروژه پیشنهاد کرده است که خوب یا بد یک پروژه است. آزمون این است که آیا آن comports به طرح جامع و به شهر دیگر کدها و احکام. این پیشنهاد نیست و باید رد شده اند.

Mark A. Baker از دلوت کار کرده است در یک برنامه ریزی منطقه ای آژانس برای مقرون به صرفه مسکن سازمان توسعه و به عنوان یک شهر مدیر و مشاور برنامه ریزی. او دارای مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی و مطالعات شهری از دانشگاه مینه سوتا دلوت و فارغ التحصیل در رشته جامعه برنامه ریزی و مدیریت عمومی از دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>