بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که اثرات اولیه این تروماهای دوران کودکی در رشد مغز. متاسفانه مطلب خود می تواند اثرات منفی بر سلامت جسمی و روانی و روابط و حتی آموزش و پرورش و فرصت های شغلی. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری “1.9 میلیون مورد از بیماری های قلبی و 21 میلیون نفر از افسردگی شده اند می تواند به طور بالقوه اجتناب جلوگیری از ACEs.”

این منفی زندگی نتایج را می توان با کاهش معنی دار مثبت تعامل با بزرگسالان مراقبت.

که دقیقا همان چیزی است که درست در شمال AmeriCorps امیدوار به انجام.

خبر خوب: اتصال جوانان به مثبت و بزرگسالان فعالیت می تواند کمک به جلوگیری و کاهش اثرات مضر مطلب. کودکانی که تجربه آسیب زا و استرس مداوم اغلب توسعه نامطلوب مهارت های زنده ماندن. این جوانان اغلب دیده می شود به عنوان مبارز, به چالش کشیدن و یا مخرب. آنها حتی گاهی اوقات با برچسب “بچه های بد.” شمال واقعی AmeriCorps یک برنامه از دلوت منطقه Family YMCA در حال تلاش برای تغییر آن است.

در شمال واقعی AmeriCorps ما این باور وجود دارد هیچ چیز مانند یک بچه بد. تمام رفتار آموخته است و وجود دارد برای دیدار با نیاز. به عنوان مراقبت از بزرگسالان در زندگی کودک آن است که مسئولیت ما را برای کمک به کودکان یاد بگیرند به بیان نیازهای خود را در راه سالم و پاسخ با دلسوزی و مسئولیت پذیری.

شمال واقعی AmeriCorps اعضای شرکت در مغز معماری بازی است. طراحی و توسعه توسط دانشگاه هاروارد این ابزار را نشان می دهد تاثیر تروما و سیستم های پشتیبانی در مغز است.

شمال واقعی AmeriCorps اعضای سرمایه گذاری به طور میانگین یک ماه از زندگی خود را در حمایت از کودکان در مدارس afterschool, برنامه, جامعه, مراکز و کمپ های تابستانی در بیشتر دلوت و Northland. آنها آموزش دیده به درخواست توسعه جوانان, بهترین شیوه, ضربه, پاسخ, اجتماعی و عاطفی یادگیری و توانمندی های فرهنگی به فردی مشاوره و علمی-غنی سازی استراتژی است.

این داستان از یکی از اعضای فعلی برجسته تاثیر یک بزرگسالان مراقبت می کرده اند: “این باور نکردنی است برای دیدن یک کودک متوجه او پشتیبانی می شود و می توانید اعتماد بزرگسالان در زندگی خود” واقعی شمال AmeriCorps عضو نوشت: در پاییز. “در آغاز سال و یکی از دانش آموزان من اغلب فرار استدلال می کنند با دیگر بچه ها و بی اعتنایی دستورالعمل. پس من شروع یک مداخلات با او ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی. خود را پرورش مامان گفت: او را متوجه بهبود در رفتار خود. او در حال حاضر ارتباط برقرار زمانی که او را نا امید با کودکان دیگر و حتی کمک می کند تا پاک کردن!”

به عنوان یک alumna از این برنامه من می توانم گواهی که شمال حقیقی AmeriCorps تغییرات زندگی از کودکان و اعضای. به عنوان یک شمال واقعی AmeriCorps عضو من درگیر در جامعه به یک سطح جدید توسعه مهارت های حرفه ای ساخته شده و دوستان مادام العمر. در علاوه بر این به توسعه حرفه ای, مزایای تبدیل شدن به یک عضو شامل ماهانه کمک هزینه زندگی یک آموزش و پرورش جایزه استفاده می شود نسبت به گذشته و یا آینده هزینه های آموزش و پرورش و یا منتقل به فرزند یا نوه دانشجو-وام تحمل, رایگان, سلامت و بیمه دندانپزشکی و رایگان YMCA عضویت.

ملی-خدمات برنامه تسهیل دلوت منطقه Family YMCA شمال واقعی AmeriCorps خدمت شرقی مینه سوتا پس از سال 2003. Y اختصاص داده شده به زندگی سالم و مثبت توسعه جوانان و مسئولیت اجتماعی برای همه. شهر Duluth, خدمت, مینه سوتا و شرکت ملی خدمات اجتماعی و صندوق شمال واقعی AmeriCorps.

آلیس جاکوبسن مدیر از شمال واقعی AmeriCorps در دلوت منطقه Family YMCA.

بیشتر بدانید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل شدن به یک واقعی شمالی عضو بازدید truenorthamericorps.org.

برای یادگیری در مورد میزبانی یک عضو خود را در مدرسه های غیر انتفاعی و یا مرکز تماس آلیس جاکوبسن در (218) 722-4745., فرمت 169 و یا در ajacobson@duluthymca.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im