محلی مشاهده ستون: ضد روشنفکری است که کشتن ما

برای سال ما شناخته شده و مورد تهدید جهانی ناشی از کوروناویروس. در عین حال رهبری یک رئیس جمهور که به طور مداوم رد تجربی واقعیت کاخ سفید dithered. هزینه که لرزشی در حال حاضر آشکار با تعدادی از عفونت افزایش نمایی میلیون ها نفر از مردم به تازگی بیکار و بی شماری از کارکنان مراقبت های بهداشتی مقابله با یک بیماری همه گیر underequipped و غرق شده است.

این فقط یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل ، برای مطمئن شود, مغلوب ساختن پیشی جستن است astoundingly نادان و منحصر به فرد بی کفایت مدرن در میان روسای جمهور ایالات متحده و mendacity و نادانی خواهد شد در نتیجه هزاران نفر از مرگ و میر غیر ضروری. اما مشکلات afflicting ما امروز نقطه به نقطه بزرگتر پوسیدگی در آمریکا زندگی سیاسی.

برای چند دهه حزب جمهوریخواه شده است برافراشته در برابر تخصص و نقاشی آن را به عنوان یک توطئه حمله به اصطلاح “محافظه کار” ارزش ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که آنها را در آغوش. با توجه به این ارتجاعی جهان بینی کارشناسان دانشگاهی و در غیر این صورت نه آموخته افراد به دنبال حقایق است. و نه جناح چپ subversives تلاش برای تضعیف ملت از درون.

آن است که آیا جامعه علمی واسطه فانتزی گرمایش جهانی و یا مورخان حرفه ای به چالش کشیدن امریکا پایدار ترین اسطوره های این کارشناسان حق اصرار دارد, نمی توان اعتماد کرد. یافته های خود را سیاسی هستند نه تجربی محصول از نخبگان اهانت به سخت کار آمریکایی که جمعیت این کشور انجامید.

Spiro Agnew سابق فرماندار مریلند شد که معاون رئیس جمهور ریچارد نیکسون اسیر دیدگاه بسیاری از در سال 1969 زمانی که او را رد کرد و روشنفکران به عنوان “effete سپاه گستاخ snobs” اختصاص داده شده به “ملی ارسال مقاله.” Reactionaries نیم قرن بعد از دیدن آنها کمی متفاوت است.

Disavowing استانداردهای پايه شواهد و کل قضیه منطقی گفتمان امروز anti-روشنفکران — که آیا مقامات منتخب مسیحیان انجیلی یا ارتش از جناح راست ارسال ها به عنوان يك روزنامه نگاران — نمی شمارنده تجربی ادعا می کند با اشاره به نقص مدارک یا غلط استدلال است. آنها سطح ad hominem حملات و صحبت راستى لیبرال تعصب به “دولت عمیق” و چپ عوامفریبی.

این ضد روشنفکری همواره مضر است. آن را فعال کرده امپریالیستی ماجراجویی در خارج از کشور با دخالت صدا سیاستگذاری در خانه و مانع هماهنگ جهانی پاسخ به وجودی بحران آب و هوا.

اما این خطر ما اکنون شاهد آن است که بر خلاف هر که ما قبل از دیده می شود. بهداشت عمومی و متخصص شروع به هشدار در مورد همه گیر ممکن است مدت کوتاهی پس از چینی شروع به انقباض بیماری در ماه دسامبر. در عین حال کاخ سفید با قانونگذاران جمهوری خواه انجیلی رهبران و خیلی از فاکس نیوز commentariat در پاسخ با رد و یا به حداقل رساندن خطر و شارژ دموکرات ها و کارشناسان مختلف با فشار دادن “خبر جعلی” و stoking جدید “جعل.” به یکی فاکس کسب و کار لنگر COVID-19 نگرانی شد یک “اتهام کلاهبرداری” طراحی شده به “اهریمن جلوه دادن و نابود کردن” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی دیگر از فاکس, شخصیت, Sean Hannity تلفظ ویروس یک “سلاح سیاسی” استفاده می شود به چماق رئیس جمهور.

که همان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همین حال در روزهای اخیر اقدام به بازنویسی تاریخ این ادعا در صورت متعدد مستند اظهارات کم اهمیت جلوه دادن تهدید است که او همیشه می دانستم که این امر می تواند یک بیماری همه گیر. اضافه کردن توهین به جراحت او به ثمر رساند خود را از 10 به خود bungled دست زدن به بحران است.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای آنها شواهد شده است کمی بیش از یک حواس پرتی انجام داده اند مشابه در مورد چهره. در ابتدا پس از رئیس جمهور منجر به هفته آنها پیف-poohed این فاجعه قریب الوقوع و حاضر به پیگیری کارشناسان بهداشت عمومی’ مشاور. تنها زمانی که آن را شاید خیلی دیر بود که بسیاری از آنها شروع به تصدیق اهمیت حیاتی “مسطح منحنی” اجتماعی فاصله.

آیا خود را دیر پاسخ خواهد بود به اندازه کافی برای دفع بدترین نابسامانی های همه گیر باقی مانده است دیده می شود. در عین حال شرم آور میراث ضد روشنفکری است دلیلی کشتار هزاران نفر از آمریکایی ها است.

اسکات Laderman یک استاد تاریخ در دانشگاه مینه سوتا دولوت. تازه ترین کتاب او است “‘اکثریت خاموش’ سخنرانی: Richard Nixon, جنگ ویتنام و ریشه های جدید حق است.” او نوشت: این برای اخبار تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>