محلی بیکاری براده ادامه افزایش شدید

آمار و ارقام منتشر شده توسط خدمات شغلی داکوتای شمالی صبح روز پنج شنبه, آوریل 2 نشان می دهد 12,591 مردم ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 28.

ادعای آغاز شده سر به فلک کشیده این هفته به پایان رسید که در مارس 21, زمانی که 5,976 مردم برای ثبت مزایای در داکوتای شمالی. هفته قبل به پایان رسید که در مارس 14, دیدم فقط 521 ادعا ظ.

بیکاری تعداد اند نوردی در سراسر کشور پس از اقدامات آغاز شده در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته فوق العاده یک رکورد هفته قبل از زمانی که حدود 3.3 میلیون نفر برای ثبت بیکاری وزارت کار ایالات متحده در بیانیه ای گفت: پنجشنبه منتشر شد.

از 12,591 بیکاری براده در داکوتای شمالی در هفته گذشته 3,182 واصل شد در Cass County, در حالی که 1,096 واصل شد در گرند فرک شهرستان و 1,501 واصل شد در Burleigh شهرستان است.

این بخش از اقتصاد گزارش ترین شغل را از دست داده بود و محل اقامت و غذا و بخش خدمات با 3,435 ادعای ثبت و پس از مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی دسته با 1,409.

داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم گفت: در دوشنبه, مارس 30 که دولت شمارش 20,916 رفع بیکاری بیش از 12 روز span پایان روز دوشنبه تعدادی که تحت الشعاع حدود 20,500 ادعای ثبت در تمام سال گذشته در داکوتای شمالی.

ایالت مینه سوتا گزارش داد که روز پنج 297,397 Minnesotans تا به حال اعمال شده برای بیمه بیکاری از تاریخ 16 مارس و از آن 24,600 آمد و در روز شنبه.

مینه سوتا خواسته کارگران تقاضا برای مزایای بیکاری به تلو تلو خوردن برنامه های این هفته بر اساس آخرین رقم شماره تامین اجتماعی خود را. از امروز گروه اشتغال و توسعه اقتصادی گزارش 297,397 Minnesotans پر از بیمه بیکاری برنامه های کاربردی. از کسانی که 24,600 آمد در گذشته ،

یک نظرسنجی توسط بنیاد خانواده کایزر, انجام, مارس 25-30 یافت که حدود چهار از 10 آمریکایی گزارش داد از دست دادن شغل خود و یا مربوط به کار و درآمد به دلیل coronavirus بحران از جمله بیش از نیمی از کارگران پاره وقت.

حدود 80 درصد نشان داد آنها احساس می کردند که ایالات متحده باید اقدامات خود را با هدف کاهش گسترش coronavirus در حالی که گسترده تر تست در دسترس می شود حتی اگر این بدان معناست که بسیاری از کسب و کار را به ماندن بسته شده است.

اکثریت بزرگی 82 درصد گزارش شده است که آنها پناه در محل و ترک خانه به جز نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی.

نظرسنجی درگیر تصادفی تلفنی نمونه ای از 1,226 بزرگسالان است.

حاشیه خطای نمونه گیری برای این نظرسنجی بود به علاوه یا منهای 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>