محلی هزینه تبلیغات تلویزیونی دیده می شود 5% پایین تر به دلیل COVID-19


بیا می بیند قلاب توسط تفریح, سرگرمی, رستوران, خرده فروشی,

هزینه تبلیغات در محلی over-the-air تلویزیون خواهد بود 5 درصد پایین تر از سال جاری نسبت به آنچه قبلا انتظار می رود به دلیل COVID-19 گیر با توجه به پیش بینی های جدید از بیا خدمات مشاوره.

بیا تا به حال شده پیش بینی $17.8 میلیارد دلار در تلویزیون محلی هزینه برای سال 2020 و در حال حاضر می بیند صرف شکوه در $17 میلیارد.

بیا محلی گفت: رادیو و تلویزیون بودند که تحت تاثیر کاهش ad را صرف تفریح و سرگرمی, شرکت ها, رستوران ها و خرده فروشان و همچنین به عنوان ورزش لغو شد.

این کابل های محلی پیش بینی شده است به کاهش 5.6 میلیارد دلار از $6.4 میلیارد دلار است. زندگی ورزشی ناپدید شده است تحت تاثیر قرار خود را مشاهده و کسر موجودی معمولا خریداری شده توسط تبلیغ کنندگان محلی.

تلویزیون آنلاین هزینه های کمرنگ به 1.6 میلیارد دلار از 1.5 میلیارد دلار و بیش از حد بالا کاهش می یابد و به 1 میلیارد دلار از 1.1 میلیارد دلار است.

“به تدوین و فرموله کردن این به روز رسانی ما تبلیغات محلی برآورد ما در نظر گرفته شده تمام زوایای مختلف اقتصادی تاثیر COVID-19 در اقتصاد از جمله بیکاری, بازار محلی خاص عوامل و کاهش آگهی صرف کلیدی کسب و کار عمودی گفت:” علامت گذاری Fratrik ارشد معاونت و اقتصاددان ارشد در بیا خدمات مشاوره. “یک دیدگاه واقع بینانه از ویروس است که آن را ادامه خواهد داد به تاثیر منفی در سه ماهه دوم با ادامه به سه ماهه سوم. ما باید فرض کرد که وجود خواهد داشت یک قوی دوباره بجای اول برگشتن در بخش دوم از سال, اما ما را مجبور به ارزیابی مجدد به عنوان در حال تاثیر اقتصادی واضح تر می شود.”

به طور کلی, BIA کاهش آن ایالات متحده محلی پیش بینی درآمد توسط 10.6 ٪ به $1.443 میلیارد با توجه به تاثیر Coronavirus.

“به این وضعیت گستراند ما در حال به طور مداوم در حال اجرا پیش بینی ما مدل را به مطمئن شوید که برآورد ما منعکس کننده شرایط اقتصادی گفت:” توماس Buono, مدیر عامل و موسس بیا خدمات مشاوره. “این بی سابقه لحظه ای است که تا حد زیادی مؤثر مشتریان ما فرصت های درآمد و ما معتقدیم که کسب و کار می تواند استفاده از داده های جامد و بینش به گام برای به حداقل رساندن ضرر و زیان خود را و مراحل را به برنامه ریزی برای بهبود.”

Buono گفت او شده است ارائه مشاوره به شرکت های مشتری در صنعت رسانه را به چند مرحله در حال حاضر به نگه داشتن خود را از شرکت رفتن و سپس آماده شدن برای جهش اقتصادی در سه حوزه کلیدی: حفظ نقدینگی; تاکید و مدیریت روابط و فکر می کنم به جلو به عنوان یک تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>