تئاتر محلی شرکت کاوش همزیستی با آنلاین جشنواره

ردوود شهر فیوز تئاتر و اژدها تئاتر در این سال در نظر گرفته شده بود به گسترش در یک عمل جشنواره آنها شرکت-تولید شده در تابستان گذشته.

“در طول چند سال آینده ما برنامه ریزی برای ساخت یک جشنواره است که می تواند در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای هنرمندان به ویژه هنرمندان از به طور سنتی کمتر پس زمینه” فیوز مدیر هنری استیسی Ardelean می گوید. “COVID-19 ساخته شده آن را بسیار روشن است که نمی تواند اتفاق می افتد بنابراین ما تا به حال به محوری به سرعت به همه چیز آنلاین است.”

در حال حاضر این دو شرکت قصد کشت از جریان فیلم, گفتگو, نقش کوتاه (کمتر از 20 دقیقه) نظیر پانل بحث و بیشتر همه در اطراف محور نژادپرستی و حمایت از بومی و دیگر مردم رنگ و عجیب و غریب هنرمندان. آنها خواستار 2020 ردوود بازی برنامه جشنواره “همزیستی: داستان بعید اتصال.”

“زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات ramped تا در صورت جدی متوجه شدیم که یک فرصت عالی برای ارائه همه این گروه ها با یک بزرگتر مجازی پلت فرم خود را برای بسیاری از بی سابقه داستان” Ardelean توضیح می دهد.

برنامه لگد جولای 15 با رسمی ساعت خوش چت با دو جشنواره نویسندگان اما Attwood و نیک Malakhow ابتدا در 6:30 p. m. در www.twitch.tv/dragontheatre در جولای 17, Malakhow را به خواندن خود را کوتاه بازی “شن” که با تمرکز بر دو کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان در Dunston-سالن آکادمی داستانی جدید انگلستان مدرسه شبانه روزی. ثبت نام برای این زوم تولید در www.fusetheatre.org.

در جولای 18, نظیر پانل مورد بحث جهان با توجه به عجیب و غریب هنرمندان از رنگ در 5 p. m. در 20 ژوئیه یک مطالعه جدید بازی “بانو و تکشاخ” توسط Emma اتوود آغاز می شود در 6 p. m. به دنبال یک کارگاه بحث و گفتگو با نمایشنامه نویس. کوتاه-بازی بازی های درمانگاه توسط مدیر Peet بدسم نوجوان شروع می شود در 6:30 p. m. A, خواندن دوم از “بانو و تکشاخ” شروع می شود در 6 p. m. در ژوئیه 22.

همه از این در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین در www.crowdcast.io/dragontheatre.

“ما با قرار دادن یک تماس برای ارسال جدید unproduced نقش کوتاه و یک تن از ارسالی می گوید:” کیم Wadycki اژدها, تئاتر, مدیر عامل. در حال حاضر که همه چیز را آنلاین انجام شده است او می گوید وجود دارد بدون نیاز به خودرا برای امتحان اماده همه چیز را به یک آخر هفته, بنابراین ما می تواند کمک به هنرمندان واقعا کارگاه و توسعه جدید کار می کند.”

کوتاه-بازی بازی های درمانگاه ها و برنامه های در نظر گرفته شده برای کشف این تم ها از طبیعت به هم پیوسته از دسته بندی های اجتماعی و فرهنگی ارتباط او می افزاید. “قصد ما این است که برای ادامه تولید این درمانگاه از طریق پایان سال 2020 در مورد نرخ یک در هر ماه.”

دیگر رویدادها و برنامه ها نیز در حال برنامه ریزی در ماه های آینده. “ما در حال کار بر روی یک پنل با تغییر جنسیت ورزشکاران, اما شده است وجود دارد بسیاری از برنامه کشمکش و تاریخ لغزش از مجریان. به عنوان یک نتیجه, من فقط می توانم بحث مبهم در نظر. با تمام ابهامات در حال حاضر آن را کمی مانند گاو مست گربه ها با اختلال کمبود توجه,” او می گوید.

همچنین برنامه ریزی شده در حال چرخش نظیر پانل که در آن هنرمندان به معاون کشیش بخش پانل های از مکالمات ضبط شده از گروه همسالان. Ardelean می گوید آنها در دسترس خواهد بود به تماشای “به عنوان راهی برای ارائه گروه کمتر از یک داستان پلت فرم.” او می گوید آنها همچنین می تواند راه اندازی یک “بازی استودیو” به طوری که مخاطبان می توانند با فیوز و اژدها تئاتر شرکت برای پروژه های آینده.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.fusetheatre.org و www.dragonproductions.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>