اخبار محلی خوشه که بینندگان به دنبال آخرین COVID-19


نیلسن می گوید حتی بچه ها در حال تماشای خبری

اخبار محلی است که به دنبال افزایش مشاهده به عنوان مردم به دنبال آخرین اطلاعات در Coronavirus بحران است.

در گزارش جدید نیلسن می گوید که اخبار مشاهده در بالا 25 بازارهای شد تا 6.9% برای هفته 9 مارس نسبت به هفته فوریه 3.

گروه های سنی مختلف نشان داد سطوح مختلف افزایش می دهد. افراد 25 تا 54 سنتی اخبار جمعیتی بودند تا 10.1%. بزرگسالان جوانتر در 18 تا 24 سال, محدوده بودند تا 9.2% کوچکترین افزایش–4.3%– آمد در میان کسانی که 55 سال به بالا.

جای تعجب بزرگترین افزایش در میان جوانان در سن 2 تا 17 با 20.4% دست انداز.

“غیر بزرگسالان به طور معمول کمک بسیار کمی به مشخصات از اخبار محلی مشاهده” گفت: جاستین LaPorte, VP محلی مخاطبان بینش در Nielsen. “در هفته مارس 9, اما زمانی که مدارس در سراسر ایالات متحده شروع به حرکت به در خانه آموزش 25-54s اضافه شده بیشتر اخبار محلی به روال زندگی روزانه خود را. به عنوان یک نتیجه وجود دارد بیشتر مشاهده در میان غیر بزرگسالان است.”

همه از بالا 10 بازار نشان داد که دو رقمی را افزایش می دهد در میان بزرگسالان 25-54. بزرگترین افزایش در سان فرانسیسکو در بازار که در آن مشاهده شد تا 38.1%. دومین افزایش در اورلاندو تا 25.1% پس از لوس آنجلس و سیاتل و بوستون.

کوچکترین افزایش در میان 10 بازار شد و در نیویورک, شماره 1 بازار و محل با بیشترین Coronavirus موارد است.

در سراسر بالای 25 بازار که در آن نیلسن در استخدام خود مردم محلی متر به جمع آوری مشاهده اطلاعات بیشتر پخش مشاهده نشان داد افزایش به رهبری اخبار محلی. اخبار محلی بود 30.9% سهم تا 5 به اشتراک گذاری امتیاز از Feb. 3. پخش درام مشارکت تنوع را نشان می دهد وضعیت کمدی و فیلم های تمام افزایش سهم خود از مجموع مشاهده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>