رسانه های محلی به دنبال میلیاردها دلار در COVID-19 میلادی صرف کمک

انجمن ملی رسانههای اتحاد پیوست با روزنامه انجمن ها را امتحان کنید و دریافت میلیاردها دلار برای اخبار خروجی رسانه ها تبلیغات در آینده COVID-19 کمک لایحه چک حفاظت از برنامه در حال حاضر در حال چکش در کنگره است.

رسانه ها در حال حاضر در همکاری با دولت در, پیام, اهدای میلیون دلار در آگهی زمان به COVID-19 اطلاعیه های خدمات عمومی. اما آنها همچنین می خواهم به خود را COVID-19 کمک برای بیمار آگهی بودجه از طریق پرداخت لکه های.

ناب پیوست با اخبار رسانه اتحاد ملی روزنامه انجمن و آمریکا روزنامه به بپرسید که این لایحه صندوق ad-پشتیبانی از رسانه ها با کارگردانی دولت ایالات متحده در مبارزات انتخاباتی آگهی به رسانه های محلی ارائه 5 میلیارد دلار-$10 میلیارد دلار در کمک های مالی مستقیم به رسانه های محلی و تبلیغات.

آنها استدلال می کنند که در حالی که مردم “عجله” به محلی اخبار رسانه های بسیاری از ارزش رفته است به “غالب tech سیستم عامل است.”

“ما به فوریت درخواست که سیاستگذاران حمایت از تلاش های ما برای حفظ تبلیغات-پشتیبانی از رسانه های محلی است که بسیار مهم است به تار و پود زندگی روزمره” گفت: ناب رئيس جمهور گوردون اسمیت.

مرتبط با: رسانههای ارائه بی سابقه در حمایت از COVID-19 اعلانات آگاهی عامه درمورد

پخش شده است با این استدلال که هر ایستگاه در یک broadcast group تعداد باید به طور جداگانه در نظر واجد شرایط برای برخی از میلیاردها دلار در حال حاضر اختصاص داده شده برای کسب و کار کوچک کمک در مراقبت عمل COVID-19 لایحه کمک.

همه انجمن ها در مفصل درخواست این دیدگاه به اشتراک بگذارید.

“بسیاری از رسانه های محلی و سازمان های خبری (کسانی که با اکثریت مخاطبان خود در یک جامعه و یا منطقه شهری) وجود داشته باشد در عرض بزرگتر از گروه های کسب و کار” آنها گفت: در یک خلاصه ای از موقعیت خود را. “صرف نظر از مالکیت خود همه آنها ارائه اطلاعات حیاتی برای جوامع محلی شده اند و به همین ترتیب آسیب توسط COVID-19 بحران است.”

گفتند واجد شرایط بودن برای چک Protection Program “باید مشخص شود در سطح محلی (بر اساس ناشر روزنامه های محلی و یا ایستگاه) با استفاده از یک شبیه چارچوب اعمال شده به رستوران ها و هتل ها.”

مرتبط با: FCC چشم پوشی افشای قوانین برای COVID-19 اعلانات آگاهی عامه درمورد

آنها می خواهند دولت را به صرف آگهی خود را در بودجه در روزنامه های محلی و پخش ایستگاه های از جمله کمپین های ملی. “این که آیا آن است که مفرد متحد ملی پیام یا محلی متمرکز تماس به اقدام کنگره می تواند اطمینان حاصل شود که افراد به اطلاعات آنها نیاز دارید بیشتر با کارگردانی فعلی دولت ایالات متحده در کمپین های تبلیغاتی (مانند کسانی که در ترویج سرشماری) به اخبار محلی و رسانه” آنها گفت: “و ارائه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, مدیریت کسب و کار کوچک و دیگر سازمان های مربوطه با اضافی $5 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار برای کمک های مالی مستقیم به رسانه های محلی و تبلیغات” برای چیزهایی مانند “وضعیت تست سایت اطلاعات از مرکز کنترل بیماری ها, سلامت روان آگاهی دسترسی به وام کسب و کار کوچک و مهم دیگر دولتی اطلاعات است.”

آنها گفتند که پول باید گسترش “فضاي” در سراسر رسانه ها در بازار از تمام اندازه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>