محلی رادیو و تلویزیون ضروری است زیرساخت در COVID-19 همه گیر

ما در یک موقعیت عالی برای زنده ماندن و رشد در حالی که ارائه ضروری رهبری در میان عدم قطعیت

در میان کارآفرینان من صحبت شده با بیش از هفته گذشته به نظر می رسد رشد حس هشدار در مورد آینده کسب و کار خود و دولت از اقتصاد آمریکا است. در ابتدا با وجود تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن اهمیت COVID-19 اپیدمی بسیاری از کارآفرینان آمده اند به نمایش در حال تحول شرایط اطراف بهداشت عمومی در پاسخ به شدت مربوط به حداقل می گویند. در ابتدا به نظر می رسید که خرید اینترنتی از ویروس ممکن است موجود برای سرگرمی و سفر, صنایع, اما آن را تا به حال گسترده تقلیل اثرات تقریبا در هر بخش اقتصادی در ایالات متحده است.

یکی از مشتریان شرکت های بزرگ به نام به تازگی به بحث در مورد چگونگی وضعیت تأثیر پایه مشتری خود را و بانگ زد: “این چیزی که تبدیل به یک کل sh— نشان می دهد! بچه ها ناامید هستند. آنها می ترسم این همه چیز است که رفتن به خارج از کنترل و آن را به آنها را نابود و کسب و کار خود را.” دیگران از جمله رئیس جمهور را صدا زنگ که سیستم بهداشت عمومی را پاسخ ممکن است بیش از حد سخت گیرانه و گفتند در توییتر که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” در شرایط بالقوه آن به صورت گسترده ویرانی اقتصادی.

اما برای بسیاری از صاحبان کسب و کار که حس ناامیدی در حال حاضر در مجموعه. کارآفرینان متمرکز در املاک و مستغلات در حال حاضر شاهد نشانه هایی که اخراج گسترده از خدمات کارگران با توجه به موظف کسب و کار بسته شدن قرار دادن فشار بر اجاره و رهن. طبعا افرادی که از کار را به جای پرداخت هزینه برای مواد غذایی و دارو از اجاره با باقی مانده خود را پس انداز. صاحبخانه و دراز مدت lessees که حق اجاره دادن به کسب و کار است که مجبور شده اند به نزدیک نیز روبرو مشابه فشار.

و این واقعیت است که همه چیز می تواند بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. کنگره به نظر می رسد در آستانه عبور از یک بسته امداد است که ارائه وام اضطراری به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 pandemic, اما آن کمک خواهد تنها پوشش کسب و کار است که بسته نشده یا گذاشته کارکنان. اما با تعطیلی اجباری از “غیر ضروری” کسب و کار در حال حاضر در محل در سراسر کشور, دولت فدرال کسب و کار کوچک کمک ممکن است به اندازه کافی برای دفع اقتصادی سرایت. همچنین برخی از دولت های ایالتی و محلی را در محل قرار داده کوتاه مدت moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت, اما شده است وجود دارد هیچ ملی فدرال امداد فکر.

بیشتر نگران کننده از چشم انداز کسب و کار, جیمز بولارد رئیس جمهور از سنت لوئیس فدرال رزرو بانک که آهنگ های اقتصادی ایالات متحده پیش بینی (در مصاحبه با بلومبرگ) که نرخ بیکاری می تواند رسیدن به 30 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 تولید ناخالص داخلی ممکن است سقوط به میزان 50 درصد. برای قرار دادن در این دیدگاه در پایین ترین عمق رکود بزرگ در سال 2009 در ایالات متحده بیکاری تنها 10% رسید.

در مواجهه با یک وضعیت است که به نظر می رسد نه تنها بدتر از اصل پیش بینی شده اما به طور بالقوه بدتر از هر کسی می توانست تا کنون تصور یک ماه پیش…. چگونه ما به عنوان یک جامعه کار راه خود را از طریق این طوری که ما اصلا نابود کردن این کشور و ما خودمان را در یک موقعیت را انتخاب کنید تا قطعات و بازسازی هم در زمانی که این است ؟

برای کارآفرینان در ضخامت از مبارزه برای نجات اقتصاد آمریکا ضروری پرسش که “چگونه ما این زنده ماندن با هم ؟” ممکن است کمک به reframe دشوار مکالمات اطراف قرارداد مذاکرات و مباحث کسب و کار با مشتریان.

یکی از مناطق روشن من تا کنون دیده ام در مذاکره با مشتریان و تبلیغ این است که محلی رادیو و تلویزیون است اثبات می شود یک زیرساخت اساسی در میان بحران است. به دلیل عدم هماهنگ فدرال پاسخ متحده و محلات گردد خود را متناسب با برنامه ها. عمومی خواستار زمان واقعی به روز رسانی خود را خاص منطقه در حال ظهور است پویایی و برای آن که مردم در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به منبع اصلی اخبار محلی – محلی پخش. حتی ملی نشریات آنلاین مانند L. A. تایمز و واشنگتن پست را حذف کرده و پرداخت خود را-دیوار برای اخبار ضروری مربوط به اورژانس محلی پاسخ.

بینندگان از سراسر پلت فرم ما محلی از ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور ابراز قدردانی خود را برای این واقعیت است که آنها می توانید تکیه بر ما برای ارائه تا به روز اطلاعات در مورد پویایی آنها روبرو هستند در مناطق. یک بیننده که به طور کلی ساعتهای کابل برای دسترسی به برنامه نویسی ورزشی و کابل, اخبار بستری برای ما که برای اولین بار در بیش از یک سال او وصل آنتن تلویزیون خود را به طوری که او می تواند ما را محلی ایستگاه – آن را به عنوان در حال انجام در کابل در منطقه تحت پوشش. او این کار را کرد چرا که او نیاز به به روز اخبار در گسترش COVID-19 و بهداشت عمومی پاسخ خود را در منطقه است. ما شده اند قادر به نشان دادن موجود ما تبلیغات محلی همکاران و به طور فزاینده ای به بزرگ ملی و شرکت های چند ملیتی است که ممکن است چشم پوشی تبلیغات محلی که در طول زمان از coronavirus محلی پخش یک پلت فرم ارجح برای بسیاری از بینندگان.

یکی دیگر از منطقه از مشاجره در صدا و سیما بیش از چند سال گذشته شده است و این جنگ بیش از retransmission حقوق – است که هزینه های شرکت های کابل پرداخت به رسانههای محلی به حمل سیگنال های خود را. در میان یک سرعت در حال تغییر, تبلیغات, محیط زیست, شرکت های کابل تحت فشار رسانههای محلی به مذاکره مجدد هزینه های خود را و برخی از ایستگاه های محلی و حتی رفت و تاریکی در سیستم های کابل در سال 2019 به عنوان کابل شرکت بازی بیس بال. عمده شبکه های تلویزیونی – CBS, ABC, NBC و Fox-همچنین تحت فشار قرار دادن محلی خود را پخش اعضا خواستار بیشتر هزینه های حمل محبوب شبکه تولید محتوا مانند ورزش حرفه ای. به عنوان ورزش حرفه ای شده اند را در خود نگه دارد در طول COVID-19 اضطراری شبکه در حال از دست دادن اهرم.

ناگفته فیل در اتاق است که نه شبکه های تلویزیونی و نه اپراتورهای کابلی می تواند ارائه خدمات ضروری آمریکایی ها در حال حاضر با تکیه بر بیش از همیشه – زمان واقعی اخبار محلی برنامه نویسی. منحصر به فرد از واقعیتهای کشور در پاسخ به COVID-19 قرار داده اند رسانههای محلی در یک موقعیت عالی برای زنده ماندن و رشد در حالی که ارائه ضروری رهبری در میان عدم قطعیت است.

آرمسترانگ ویلیامز تنها مالک/مدیر Howard Stirk منابع I & II ایستگاه های پخش تلویزیونی و 2016 فرهنگی رسانه ای پخش مالک از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>