لیورمور شهردار انتقاد شدید قاضی تصمیم به انتشار سرد مورد تجاوز به مشکوک در شهرستان

لیورمور — شهردار لیورمور علنا متنبه یک آالمدا کانتی برتر قاضی دادگاه تصمیم به اجازه انتشار مشکوک “خشونت جنسی درنده” در شهرستان گفت: قاضی تا به حال بدون توجه به امنیت جامعه است.

“Reardon ظاهرا بیشتر نگران ایمنی مشکوک متجاوز از ایمنی از جامعه ما است. اولویت های خود را در حال ضعیف تراز وسط قرار دارد” گفت: شهردار جان Marchand در نامه ای در مورد اقدامات قاضی Thomas Reardon.

“قاضی Reardon نشان داده است که ما دیگر نمی تواند تکیه بر قضات برای امن نگه داشتن ما” Marchand نوشت.

به عنوان اولین گزارش این سازمان خبری در هفته گذشته متهم گرگوری Vien, 61 منتشر شد از سانتا ریتا زندان نگرانی برای coronavirus و خود را شخصی “دلایل پزشکی” با توجه به خود را وکیل, ملیسا,, Adams, اگر چه نداد چه کسانی که به دلایل پزشکی برای مشتری خود را. او درخواست وثیقه کاهش حرکت پس از تغییر شرایط در این مورد با حضور COVID-19 در زندان است.

Vien است که متهم به آزار جنسی یک زن 22 ساله در لیورمور در سپتامبر 1997 و آزار جنسی یک زن 41 ساله در اتحادیه شهرستان در ماه مه سال 1997.

او دستگیر شد و بیش از 22 سال بعد در نوامبر سال 2019 پس از DNA شواهد سمت چپ که در آن حملات رخ داده متصل او را به جنایات, مقامات گفت. او زندگی کرده بود در لیورمور برای دهه ها قبل از دستگیری.

انتشار منجر به خشم از جامعه برخی از مصرف به رسانه های اجتماعی به صدای نگرانی مشکوک متجاوز منتشر شده در جامعه خود شهردار گفت.

لیورمور شهردار جان Marchand

در نامه خود به آالمدا کانتی ریاست قاضی تارا M. Desautels Gov. r گاوین Newsom دیابت استیو گلیزر و Assemblywoman ربکا Bauer-kahan رایگان, Marchand نوشت: “به عنوان شهردار لیورمور من به درخواست قاضی Reardon, ‘آنچه در مورد ایمنی و رفاه جامعه من?’ “

Reardon اعطا Vien یک وثیقه کاهش از اصلی خود را 2.5 میلیون دلار به $0. Vien منتشر شد در تعهد خود بیش از قوی اعتراض توسط دادستان با این شرط که او باید پوشیدن مچ پا نظارت بر. او تنها مجاز به ترک خانه در لیورمور جز به رفتن به دادگاه و یا ملاقات با وکیل.

“این هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از جرایم جدیدی از متعهد بودن. اجازه بدهید تکرار یک مرد مشکوک بودن خشونت جنسی درنده منتشر شده به جامعه با هیچ تضمینی وجود ندارد که او باز خواهد گشت برای محاکمه” Marchand گفت.

در مصاحبه روز شنبه شهردار گفت: این نسخه زده وتر از بی عدالتی با او. او با افتخار از کار لیورمور پلیس هم برای گرفتن این سرد مورد تجاوز جنسی مشکوک او گفت: اما مبهوت شد که در حال حاضر منتشر شده و بازگشت به جامعه. او گفت: آنچه در خصوص زحمت او بود که زمانی که Vien برای اولین بار رزرو قید وثیقه آزاد شد 2.5 میلیون دلار به دلیل مدرک خطر بالقوه او به جامعه و پتانسیل خود را به یک پرواز خطر و یا منطقه را ترک می کنند.

“هیچ یک از این عناصر تغییر کرده است,” او گفت:. “وجود دارد هیچ اشاره ای به نگرانی برای جامعه من.”

او گفت: او می خواست به ارسال نامه ای برای افزایش آگاهی.

“من شماره 1 اولویت ایمنی و رفاه جامعه من نه مرد مظنون به ارتکاب چندین و خشونت آمیز, تجاوز,” او گفت:.

آالمدا کانتی دادستان منطقه نانسی اومالی در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که او “به شدت مخالف” آزادی او خواستار آن را “ظالمانه است که یک فرد رو جدی و خشونت آمیز, تجاوز جنسی به اتهام, که یک خطر برای جامعه خواهد بود در میان کسانی که به قید وثیقه تنظیم شده است در $0.”

لیورمور پلیس آگاه هستند که Vien است ساکن در شهرستان و پلیس در حال حاضر متوقف شده و از تماس برای بررسی در با او Marchand گفت. اتحادیه پلیس شهر نیز علنا گفت: آنها مخالف آزادی است.

شهردار پیشنهاد کرد که اگر زندان است در مورد بیش از حد بسیاری از زندانیان در داخل سانتا ریتا زندان در طول COVID-19 بحران کلانتر باید به طور موقت بازگشایی گلن دایر زندان در اوکلند. زندان بسته شد در سال گذشته برای صرفه جویی در پول و خالی باقی مانده از زمان.

Vien متهم شده است با پنج جنایات: سه فقره از نفوذ توسط یک جسم خارجی و دو فقره زنای دهان جماع. ویژه اتهامات که Vien ربوده قربانیان در طول جرائم جنسی نیز متهم توسط دادستان. آن را نیز به اتهام جنایات خشونت آمیز بود جنایات را Vien واجد شرایط برای دولت زندان اگر محکوم کرد.

در مارس 6, 1997, حمله, در اتحادیه شهرستان و پس از آن — 41 ساله قربانی پیاده روی به ایستگاه بارت زمانی که او بود “به شدت مورد حمله قرار گرفت” کشیده به یک منطقه منزوی کرده بود لباس او قطع شد و sexually assaulted به گفته پلیس.

در سپتامبر. 15 سال 1997 22 سال بود و راه رفتن در اطراف لیورمور دبیرستان هنگامی که یک مرد او را با نزدیک شدن. او کشیده و او را از حقه و او را مجبور به تیره و منطقه منزوی و آنجا بود که به او تجاوز جنسی او را به قتل رسانده اند.

شواهد DNA موجود در هر دو صحنه حفظ شد و در نهایت متصل به Vien حدود 22 سال بعد. کارآگاهان نگه داشتن Vien تحت نظارت جمع آوری نمونه DNA دور انداخته شده توسط او از جمله بستنی Baskin در رابینز قاشق. قاشق مورد آزمایش قرار گرفت و همسان DNA از هر دو اتحادیه شهرستان و لیورمور جنایات. پلیس تا به حال مشکوک Vien پس از انجام خانوادگی DNA جستجو–به دنبال بستگان مشکوک از طریق تبارشناسی ژنتیکی وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>