زنده NFL Draft به روز رسانی: چه کسی خواهد 4ers اظهارات را در 1 دور?

هر دو 49ers و اظهارات را سر به شروع منحصر به فرد پیش نویس NFL یکشنبه شب به خوبی مسلح و آماده برای کسب و کار به عنوان آنها هر دو میدارد در دور اول.

آنها را به آن میدارد در طول یک پیش نویس NFL شبیه هیچ دیگر است. چرا که با اجتماعی فاصله در پاسخ به COVID-19 coronavirus لیگ و تیم ها انجام خواهد شد 2020 پیش نویس NFL به شدت متفاوت آغاز و در 5 p. m. دوشنبه شب.

این پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده برای نزدیکی اظهارات جدید لاس وگاس خواهد بود که مقر آن در نیویورک با کمیساریای راجر Goodell خواندن نام به عنوان معمول — اما او می تواند به تنهایی از مجامع عمومی ممکن نیست در حال حاضر. (بله این به این معنی Goodell نخواهد بود هو در بینایی و یا در سایت — در این سال). تیم تکرار خواهد شد عمدتا ساخت انتخاب خود را از خانه های خود از طریق ویدئو کنفرانس.

The 49ers و اظهارات هر دو به نظر می رسد نیاز همان چیزی که در آینده به پیش نویس — تاثیر گسترده ای از گیرنده. با آلاباما جری Jeudy و هنری Ruggs و اوکلاهما را CeeDee بره بالا دریافت اهداف برای هر دو تیم به هدف قرار دادن یکی از آنها را اگر در دسترس زمانی که اظهارات انتخاب در شماره 12 و 49ers در شماره 13.

The 49ers نیز 31st انتخاب در دور اول در حالی که اظهارات خود را 19th انتخاب کنید.

ما با ارائه توییتهایی از خبرنگاران ما به عنوان به خوبی به عنوان ملی خبرنگاران بنابراین اگر یک تجارت است که در آثار و یا یک بازیکن به نظر می رسد رهبری به دو 49ers یا اظهارات شما به عنوان خوانده شده در مورد آن را در اینجا برای اولین بار.

برای دیگر 49ers نیاز به عنوان پیش نویس را بررسی کنید اینجا. و در اینجا که در آن شما می توانید پیدا کردن اظهارات نیازهای


 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>