‘دیوار’ بازده مارس 15 و ‘Songland’ است در آوریل 13

بچه ها استعداد نشان می دهد کمی بزرگ عکس های بازگشت NBC 1 مارس. ملیسا مک کارتی میزبان. ان بی سی ارائه می دهد یک پیش نمایش فوریه 24 پیشرو از فصل برتر از صدا.

مک کارتی موفق استیو هاروی در نقش میزبان. ان بی سی تماس های فصل جدید “به طور کامل reimagined.”

نشان می دهد به طور متوسط یک 1.0 امتیاز در 18-49 و 7.2 میلیون بیننده در L+7 Nielsens در فصل 2017-2018.

کمی بزرگ عکس های اجرایی تولید شده توسط Ellen DeGeneres, Melissa McCarthy, بن فالکون, استیو هاروی, مریم Connelly, Ed Glavin اندی Lassner جف Kleeman و آلیسون هالووی.
Warner Horizon Unscripted تلویزیون تولید در ارتباط با شرق 112th خیابان تولیدات بسیار خوب تولید و در روز Productions.

دیوار است پشت در NBC 15 مارس. Chris Hardwick بازده به عنوان میزبان این بازی نشان می دهد. “در این فصل تهیه کننده اجرایی LeBron James یک بازی در حال تغییر و تاب و به دور شکستن رکورد پول است. آماده برای همه-جدید Superdrop زمانی که همه هفت توپ باران کردن در یک آبشار قطره است که طول می کشد ممکن است در مجموع جایزه هر شب به بیش از 13 میلیون دلار. اما با بیشتر پاداش می آید بیشتر در معرض خطر و پتانسیل آن را از دست بدهند گفت: NBC تماس دیوار “غیر قابل پیش بینی ترین نشان می دهد در تلویزیون است.”

در طول 2017-18 فصل دیوار به طور متوسط 1.2 امتیاز در بزرگسالان 18-49 و 6.0 میلیون بیننده به طور کلی در “زندگی به علاوه هفت روز” Nielsens.

دیوار همکاری بین SpringHill سرگرمی و Glassman رسانه ها با جیمز Hardwick, ماوریک کارتر و اندرو Glassman اجرایی تولید. دیوار توسط توسعه داده شد Glassman رسانه ها در رابطه با هسته ای رسانه ای و تولید در ارتباط با تلویزیون جهانی جایگزین استودیو.

آهنگسازی نمایش Songland بازده برای فصل دو مارس 13. وجود ده قسمت. NBC خواستار آن را “معتبر زیرچشمی نگاه کردن به فرایند خلاق آهنگسازی [که] فراهم می کند کشف نشده ترانه سرایان این شانس را به زمین اصلی خود خلاقیت به بالا هنرمندان ضبط و پنل از مهمترین و به دنبال پس از تولید در موسیقی, Ester Dean, Shane McAnally و Ryan Tedder.

فصل یک به طور متوسط یک 1.1 امتیاز در 18-49 و 5.1 میلیون بیننده به طور کلی در “زندگی به علاوه هفت روز” Nielsens.

Exec تولید در Songland هستند آدری Morrissey, مدیر ایوان Dudynsky, Eurythmics بنیانگذاران Dave Stewart, چاد Hines and Adam Levine از Maroon 5.

حیوانات زنده تولید در ارتباط با تلویزیون جهانی جایگزین Studio, Dave Stewart, سرگرمی و 222 محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im