‘به معنای واقعی کلمه هر چیزی که کمک خواهد کرد:’ دلوت کارخانه های لبنی به عقب پیشنهادی صنعت امداد

که با توجه به بررسی های انجام شده توسط مینه سوتا هنر و صنعت تخمیر صنفی است که در حال حاضر فشار برای گسترش آنچه که کارخانه های لبنی می تواند در خدمت خود taprooms در طول ویروس و همچنین تعداد زیادی از دیگر اقدامات امداد. بسیاری از دلوت کارخانه های لبنی می گویند هر گونه تغییر استقبال کرده است.

مدیر اجرایی انجمن صنفی Lauren Bennett McGinty گفت: کارخانه های لبنی هستند در نیاز ناامید از حمایت.

“ما در یک نقطه که در آن ما در حال گدایی مجلس به تصویب چیزی از آنجا که آن را کاملا ضروری است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

با taprooms بسته کارخانه های لبنی هستند مطرح شده به از دست دادن 30-50 ٪ از درآمد خود را – نه شمارش لغو و یا اصلاح سفارشات بنت McGinty گفت. او همچنین شنیده می شود کارخانه های لبنی در تلاش برای به دست آوردن فدرال امداد وام در حالی که دیگران مردد هستند را بیشتر وام به عنوان وام های جدید در ارتباط با گسترش و یا باز کردن.

انجمن صنفی خواسته است به طور موقت اجازه می دهد کارخانه های لبنی به فروش آبجو در 12 تا 64-ظروف اونس – دور زدن دولت سه لایه سیستم های توزیع که نیاز به کارخانه های لبنی برای رفتن از طریق یک توزیع کننده و خرده فروش می تواند و بطری فروش.

“این واقعا وضعیت وخیم و ما فقط تلاش برای کمک به آنها حرکت محصول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

انجمن صنفی نیز به دنبال تعلیق نظارتی, هزینه ها, چشم پوشیدن از فروش پرداخت مالیات برای کسب و کار مهمان نوازی ایجاد یک اجاره تحمل و جلو گیری برنامه تاخیر در پرداخت مالیات بر دارایی و گسترش دولت وام کسب و کار کوچک برنامه.

خم شده و دست و پا زدن دم خواهد شروع به فروش آن 12-بسته از taproom اگر مجاز است. اما که نمی خواهد که تأثیر عمده ای در آبجوسازی درآمد آن را به عنوان یک کانال توزیع گفت: co-founder لورا مولن.

حتی به عنوان آبجوسازی به فروش می رساند برای رفتن growlers, crowlers و کالا از آن لینکلن پارک محل taproom فروش پایین 80 درصد است. آنها نیز دیده می شود عمده کاهش در فروش به مشروب فروشی ها و رستوران ها و تغییر تولید به تنها 6 – و 12-بسته, او گفت:.

“به معنای واقعی کلمه هر چیزی که کمک خواهد کرد” مولن گفت.

وجود دارد چند کرافت حذفی در دولوت که نمی توان 12 اونس قوطی یا بطری های آبجو خود را بدون در نظر گرفتن آنها پشتیبانی از تغییرات پیشنهادی به عنوان هر گونه امداد رسانی کمک خواهد کرد.

پرتال تخصصی اولی دم بسته درهای خود را اواسط ماه مارس و پس از ارائه منظقه وانت. “آن صدمه زدن به کسب و کار کمی اما آن را امن نگه داشتن مردم گفت:” دیو, Hoops, آبجوسازی مالک و کمک News Tribune مقاله نویس.

کانال پارک آبجوسازی قادر به فروش تمام آبجو از آن ساخته شده به دلیل کاهش رشد اقتصادی. جای خود غلت بزنید آن حلقه به دور هزاران دلار ارزش free beer برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ هر جمعه در ماه آوریل است.

پرتال تخصصی اولی نیست و باید زیرساخت ها را 12 اونس قوطی یا بطری آبجو اما هنوز هم پشتیبانی از این تیم تغییرات توصیه می شود.

“من قطعا نگرانی در مورد کسب و کار, اما به طور کلی ما رو بدست بسیاری از پشتیبانی” پرتال تخصصی اولی گفت.

پایین خیابان در کانال پارک Brewing Co., سر brewer بن Gipson دیده است و مشتریان آنها را پذیرا منظقه وانت گزینه است. “ما احساس خوش شانس را به بخشی از دلوت, جامعه,” او گفت:.

با همه کانال پارک فروش, در سایت, پیشنهاد ظرف تغییرات نمی خواهد آنها را تحت تاثیر قرار. اما Gipson امیدوار است که برخی از تغییرات ساخته شده است که اجازه می دهد آنها را به فروش بالاتر حجم آبجو به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دسته های در حال نزدیک شدن به پایان زندگی خود را.

“بیشتر از زمان ما بود آن را بیشتر احتمال دارد که ما میخوایم صحبت کردن بیشتر و بیشتر بشکه پایین تخلیه,” او گفت:. “من واقعا پرشور در مورد ساخت آبجو و باید برای دیدن آن به پایین تخلیه … آن را بسیار دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>