Linebacker DeMarquis دروازه می پیوندد وایکینگ ها پس از تشویق برای آنها به عنوان یک بچه

دروازه های رایگان-عامل linebacker که اخیرا بازی برای XFL را هوستون Roughnecks توافق به شرایط قرارداد با وایکینگها مینه سوتا. در یک مصاحبه تلفنی او خندید وقتی که یادآوری اولین تیم او در سال 2000 زمانی که او در حال رشد بود تا در آتلانتا.

“وایکینگ ها بودند و من برای اولین بار تیم جوانان گفت:” دروازه 24. “من به بازی کردن با آنها را زمانی که من بود 4 تا 8. و از آنجا که من استفاده می شود برای بازی وایکینگ ها من همیشه استفاده می شود به تماشای وایکینگ ها’ بازی های حرفه ای.”

پس وایکینگ ها شد دروازه تیم NFL مورد علاقه همراه با زادگاه خود Atlanta Falcons. او گفت: گیرنده گسترده Randy Moss یکی از بازیکنان مورد علاقه خود را و که او تا به حال یک قدردانی بزرگ برای کارفرمایی Daunte culpepper در.

“من می دانستم که همه چیز در مورد وایکینگ ها” گیتس گفت.

در حال حاضر دروازه را فرصتی برای یادگیری در مورد آنها را دست اول. او قبول کرد که سهشنبه به nonguaranteed یک سال $610,000 قرارداد یک روز پس از XFL بازیکنان برای اولین بار می تواند نشانه ای با NFL تیم است.

سال اول بهار لیگ لغو آن فصل پس از پنج بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من احساس می کنم مثل من می تواند کمک کند (وایکینگ ها) در هر جنبه” گیتس گفت. “دفاع و تیم های ویژه. هر آنچه که آنها نیاز دارند ، من قصد دارم به بیرون رفتن و برخی از نقش و امیدوارم با کسب یک نقطه در تیم است.”

گیتس بود undrafted در سال 2018 از می سی سی پی قبل از امضای قرارداد با کلیولند به عنوان یک عامل آزاد است. او بخشیده بود اگر چه قبل از شروع آموزش به اردوگاه.

این یک وضعیت مشابه در سال گذشته برای دروازه. او امضا شده توسط واشنگتن پس از بازی با ممفیس اکسپرس بهار-لیگ داد فوتبال آمریکایی که خورده در وسط آن فصل اول. اما گیتس دوباره قطع شد و قبل از اردوگاه های آموزشی.

“من فکر می کنم من ساخته شده گام های بلندی گیتز گفت:” از پنج بازی در این سال با Roughnecks که شامل 32 پردازد و از جمله سه نفر به زیان دو کیسه و رهگیری.

این براونز و Redskins ظاهرا به توافق رسیدند. هر تلاش برای دوباره ثبت نام دروازه های قبل از او متعهد به مینه سوتا.

“وایکینگ ها آنها از من خواست در سال گذشته و من به آنها این فرصت گفت:” گیتس که می توانید هر دو وسط و خارج linebacker. “آنها ماندند و من احساس می کردم که آنها واقعا می خواستم به من. من فقط نمی خواهم به نگاهی که همان مسیر و (کلیولند و واشنگتن) گفت: هر آنچه که فقط به من و استفاده از من به عنوان یک اردوگاه بدن.”

مقابله با وایکینگ ها مهر و موم شده بود که گیتس در حال گفتگو با معاون مدیر کل جورج پاتون و همکاری دفاعی هماهنگ کننده و linebackers مربی آدم زیمر. گیتس گفت: بسیاری از بحث در مورد انجام آنچه او می تواند به ماندن در شکل با قطعیت به دلیل همه گیر بیش از زمانی که بازیکن قادر خواهد بود برای رفتن به تیم امکانات.

در ضمن گیتس در حال کار کردن در Hotworx یک سالن ورزشی در جکسون, Miss., که باز مانده است. گیتس گفت Hotworx مقامات گفته اند که به دلیل تمرینات انجام می شود در یک گرم استودیو آنها امن تر در طول بیماری همه گیر از سنتی فعالیت های بدنسازی.

در ضمن گیتس همچنان مضطرب به چوب در اطراف در حالی که با یک تیم.

“شما می توانید می گویند آن را خسته کننده” گیتس گفت. “شما کمی نا امید کرد. اما من فقط به نگه داشتن سر خود را پایین نگه دارید و کار و در حال حاضر فرصت دیگری ظهور کرده است و من چیزی جز خدا را شکر و ممنون برای آن است.”

پس از همه, دروازه بوده است Vikings فن برای 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>