لیبریا جمهور George Weah آواز می خواند مبارزه خود را در برابر COVID-19

رئیس جمهور George Weah در سفارت آمریکا در مونروویا, لیبریا. عکس از ایالات متحده, سفارت خانه, دامنه های عمومی.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

رئیس جمهور لیبریا George Weah — برنده 1995 Ballon d’or در فوتبال — تبدیل شده به استعداد خود را به عنوان یک خواننده برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

همانطور که در آوریل 22, وجود 101 تایید COVID-19 نفر در لیبریا و 8 تایید مرگ.

همراه با مشهور لیبریا انجیل و سکولار نوازندگان Weah ضبط آهنگ خود را به گسترش “پیام وحدت در این کشور به منظور متوقف کردن گسترش ویروس” می نویسد: Gary Connaughton:

ما همه در این با هم. پیام اصلی که در سراسر جهان موعظه است که بدون در نظر گرفتن خود و وضعیت سلامت ما می توانیم همه ما کمی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. که به معنی ماندن در خانه که ممکن است تمرین بهداشت خوب بودن قادر به تشخیص علائم بالقوه و دور ماندن از افراد در معرض خطر. آن نسبتا ساده اما آن می تواند زندگی را نجات دهد.

این آهنگ خوش بین شهروندان را تشویق می کند برای رسیدن به “مبارزه با تاج” با Weah آواز “همه چیز ممکن است. …. بیایید با هم ایستاده برای مبارزه با این بیماری کشنده در حال حاضر!”

این اولین بار نیست که Weah اتحاد خود را شنود گذاشته استعداد آواز به آدرس ملت است. در اواخر سال 2019 متزلزل توسط خشونت در جنبشهای اعتراضی و اعتصاب Weah منتشر شد ترانه ای به نام “صلح در کشور ما صلح در زمین” که در آن او به نام برای راه حل های صلح آمیز برای مشکلات کشور نیستند.

در آوریل 8, Weah خطاب به ملت یادآوری استقرار کمیته Coronavirus (SPACOC) دو ماه قبل است. او همچنین اعلام کرد در سه هفته وضعیت اضطراری در سراسر کشور لیبریا, شروع, مارس 10 سال 2020 و تجدید پذیر تا COVID-19 تهدید به پایان می رسد.

در میان دیگر اقدامات Weah محدود چهار شهرستان به ماندن در خانه ، وی افزود:

صدها نفر از هزاران نفر در سراسر جهان آلوده شده است [coronavirus] هزاران نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ابتلا به آن و بسیاری از هزاران نفر پیش بینی شده برای مردن. این بیماری دارای ضعف های پیشرفته تر سیستم مراقبت های بهداشتی در بسیاری از کشورها به ارمغان آورده است اقتصاد چند کشورهای توسعه یافته تقریبا به توقف کامل…

در طول این دوره ساکنان ممکن است خانه را ترک تنها برای ضروری سفر به دلایل بهداشتی و مواد غذایی که باید محدود به جامعه محلی خود را تنها و محدود به یک نفر در هر خانوار حداکثر یک ساعت.

استثنا ساخته شد کسانی که از نظر “ضروری کارگران است.”

در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 اعضای لیبریا سنا و مجلس نمایندگان تایید شده Weah اعلان وضعیت اضطراری است.

نویسنده جاناتان براون نوشت: در مورد Weah اضطراری صندوق امداد برای کمک به کسانی که مبارزه با این اقدامات جدید:

آنها برای ایجاد یک COVID 19 امداد اورژانس صندوق که درخواست کمک های مالی خصوصی از افراد گروه از افراد محلی و بین المللی و سازمان های خصوصی, کسب و کار شرکت و هر شخص دیگر علاقه مند در کمک به آسیب پذیر ترین جمعیت جمهوری در برابر این معضل COVID 19.

با توجه به روزنامه نگار Leroy M. Sonpon, III, قانونگذاران فراتر رفت و درخواست رئیس جمهور با اعطای اولیه $25 میلیون دلار ایالات متحده برای حمایت غذایی برنامه که شامل تمام از 15 استان ها در کشور لیبریا, با این نکته که به صورت محلی تولید مواد غذایی دریافت اولویت بندی شده — همراه با جمعیت های آسیب پذیر مانند جوانان بی خانمان یتیم ارشد شهروندان افراد دارای معلولیت و سلامت کارگران است.

رو COVID-19 در لیبریا

قوی جنبش همبستگی فرا گرفته و از طریق این کشور است که می داند دست اول معضل بسیار مسری ویروس ابولا در 2014-2016.

Liberians تولید شده اند کمک های مالی برای حمایت از COVID-19 مداخلات و کمپین های مختلفی برای ترویج آموزش و پرورش و آگاهی است.

بانک جهانی نیز به سرعت تصویب $7.5 میلیون دلار بین المللی انجمن توسعه (IDA) به امور مالی کشور لیبریا پاسخ به COVID-19.

گزارش تولید به صورت محلی ساخته شده و قابل استفاده مجدد ماسک صورت در لیبریا از طریق لیبریا ابتکار برای توانمندسازی (زندگی):

ماسک است که تولید در کشور لیبریا خواهد بود به توزیع صدها Liberians و غیر Liberians که ساکن در لیبریا مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از این ویروس…

مگان Beare یک ایرلندی داوطلب در لیبریا بوده اند می تواند تخلیه, اما تصمیم به ماندن:

من هم جوان و سالم است. من احساس می کنم که ماندن در اینجا تنها چیزی که برای من مناسب انجام دهید به طوری که ما می تواند کمک به عنوان بسیاری از ما می توانید و سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر COVID-19. آن است که فقط چهار سال پس از Liberians جشن گرفته بودن و عاری از ویروس ابولا که منجر به کشته شدن 4,800 مردم در اینجا در سال اول که شیوع در سال 2014.

با وجود این همبستگی Weah هنوز نقد در لیبریا بیش از یک تانک اقتصاد است. چندین تظاهرات در مقابل دولت جای گرفته اند در ماه ژانویه به تنهایی.

روزنامه نگار اندرو سبز گزارش شده در ژانویه 10 که این اعتراضات بودند “مهم ترین تظاهرات در لیبریا در بیش از یک دهه” با توجه به الیزابت Donnelly معاون آفریقا برنامه در چتم هاوس. “رئیس جمهور George Weah داشتن به ارث برده یک وضعیت دشوار اقتصادی به سرعت از تبار قهرمان اجازه دهید به-پایین در تخیل محبوب” گفت Donnelly.

معترضان تا به حال خواستار آن شدند که Weah آتش کل تیم از مشاوران اقتصادی.

در حالی که Weah شده است تقدیر را برای او آواز استعدادهای اقتصادی و اقدامات در پاسخ به COVID-19 هوشمند اخبار لیبریا می یابد که نگران کننده محدودیت های جدید اعمال شده توسط مقامات لیبریا در رسانه های مستقل می تواند به تضعیف سلامت عمومی است.

“تنها شبکه دولتی ELBC اعطا شده است دسترسی بدون مانع به گزارش آنچه که رژیم می خواهد” با توجه به اخبار هوشمند کشور لیبریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>