نامه: بازگشت به مستند? | صفر تولید گازهای گلخانه ای | کنترا کوستا کتابخانه ها | جدید سرود ملی | حقیقت در مورد اعطای | استقلال از گوشت

ارسال نامه به سردبیر از طریق این فرم. ادامه مطلب نامه به سردبیر.


بی توجهی به قوانین isticket بازگشت به مستند

من رفتم به لافایت مخزن امروز, داشتن ماند در دور پناهگاه-در-محل دوره است. وجود نشانه های بزرگ ارسال شده هشدار مردم به پوشیدن ماسک و نگه داشتن 6 پا از هم جدا در همه زمان ها است. در طول 3.2 مایل پیاده روی من مواجه می شوند بیش از 100 نفر است. تنها در حدود 25 درصد بود با پوشیدن ماسک. از من خواسته unmasked مردم چرا که آنها با پوشیدن ماسک. رایج ترین پاسخ بود: “من لازم نیست به من نگه داشتن 6 پا از هم جدا است.” این آیات به وضوح می گویند و یا نمی.

برخی از مردم گفت: “من اصلا به این دلیل که من در ورزش است.” (Huh???) دو نفر گفت: آنها آسم و نمی تواند پوشیدن ماسک. برخی از scowled برخی وانمود آنها را نمی شنوند و من یک زن و شوهر گفت: آنها از دست ماسک خود را.

نتيجهگيری: مرحله 1 مستند ما ba-a-ck.

الیزابت Corynenلافایت

وجود دارد prerequisitesto رسیدن به صفر تولید گازهای گلخانه ای

آیا افزایش برق خودرو تصویب به صورت خودکار حاکی از آلودگی کمتر و صفر تولید گازهای گلخانه ای? نه اینقدر تند و سریع!

مقدار قابل توجهی از برق هنوز هم می آید از سوزاندن سوخت های فسیلی است. این به این معنی شارژ در ایستگاه طراحی شده توسط سوخت های فسیلی تنها تغییر محل سوختن سوخت های فسیلی از شهرستانها به نیروگاه.

در واقع کاهش انتشار است که به شدت وابسته به ایستگاه های شارژ, نوع خودرو و شارژ الگوهای. اگر خودرو یا برق کامیون است نه قدرت کارآمد و یا شارژ اتفاق می افتد در طول شبکه را بالا بار دوره نتیجه صرفا سوزاندن بیشتر سوخت های فسیلی و در نتیجه بیشتر در تولید گازهای گلخانه ای به طور غیر مستقیم.

بنابراین پیش نیاز برای اجرای افزایش تعداد برقی کامیون ها سیاست هایی برای افزایش تعداد ایستگاه های شارژ با استفاده از انرژیهای تجدید پذیر هوشمند شبکه load-balancing شارژ الگوها و قدرت کارآمد وسایل نقلیه.

Elham Sakhaeeاتحادیه شهرستان

برش کتابخانه بودجه showsboard در باب اولویت

این شهرستان کنترا کوستا ایالت هیئت ناظران’ تصمیم به کاهش بودجه کتابخانه است مثال دیگری از اریب اولویت است. شاید من نباید شگفت زده شده است با توجه به راه است که در آن هیئت مدیره با تخفیف نگرانی از ساکنان که با استفاده از پلیزنت هیل کتابخانه و کسانی که مخالف این تصمیم به آن را مدتها قبل از یکی از جدید برای باز کردن.

چه حتی بیشتر ناراحت کننده است این راه است که در آن هیئت مدیره خود را نشان می دهد اولویت با حمایت از افزایش بودجه برای این بخش اجرا شده توسط یک غیر قابل توصیف و بی کلانتر. او به طور مستقل انتخاب شد. اما ناظران تصمیم گیری در مورد چگونه ما پول را صرف.

به عنوان کل کشور تلاش می کند دست به گریبان با افزایش حوادث خشونت پلیس و شایع نژادپرستی در شهرستان کنترا کوستا ایالت هیئت ناظران کشید کاهش بودجه برای کتابخانه ها می اندازد و آن را در کلانتر!

دانیل Safranپلیزنت هیل

جایگزین “Star-SpangledBanner’ با دیلن آهنگ

آن است که زمان ما جای unsingable “The Star-Spangled Banner” با چیزی بیشتر معاصر است.

“The Star-Spangled Banner” متن نوشته شده توسط Francis Scott Key در سال 1812 و تنظیم به لحن یک فارسی glee club نوشیدن آهنگ “به Anachreon در بهشت است.”

آن رای داده شده توسط کنگره آمریکا به عنوان سرود ملی در سال 1931. پیشنهاد می کنم به جای آن که ما جایگزین “Blowin’ in the Wind” توسط برنده جایزه نوبل باب دیلن که شامل شعر: “چگونه بسیاری از جاده ها باید یک مرد راه رفتن قبل از اینکه شما او را یک مرد ؟ … چگونه بسیاری از مرگ و میر خواهد آن را ‘تا وقتی که ما یاد بگیرند که بیش از حد بسیاری از مردم کشته شده اند ؟ جواب این دوست من است باد در باد, پاسخ دمیدن در باد.”

این است که در مورد امت تا جورج فلوید, اسکار گرانت و هر مرد و زن کشته بودن و ضعیف است. این می تواند درست سرود در تغییر و تغییر بار.

لوری Garnierاوکلند

رئیس جمهور گرانت helpedend جنگ داخلی برده داری

به افرادی که سعی در سرنگونی مجسمه ای از رئیس جمهور گرانت در سان فرانسیسکو: اعطای بود شمال کلی ترین مسئول شکست کنفدراسیون جنوب و پایان دادن به دو جنگ داخلی و برده داری.

بدون اعطای برده داری رفته اند ممکن است برای دهه. به عنوان رئیس جمهور گرانت در زمان KKK در یک زمان هنگامی که آن را واقعا قدرتمند در شکست متحده از جنوب.

او همیشه موفق و نبود او همیشه کامل او یک انسان از زمان مال ما نیست. روزی برخی از مردم از آینده ممکن است نگاهی به ما امروز و شوکه می شود توسط برخی از چیزهایی که در دنیای ما است که بسیاری از ما حتی متوجه نیست.

ما می توانیم اذعان اشتباهات و دردهای گذشته که منجر شود به طوری که اغلب به طور مستقیم به مشکل ما در حال حاضر, اما بیایید حقایق مستقیم و به یاد داشته باشید انسانیت مشترک ما حتی با کسانی که مردم ما اختلاف نظر دارند ،

مایکل استاینبرگبرکلی

اعلام independencefrom صنعت گوشت

COVID-19 خبرهای خوبی برای این روز استقلال. ما نمی خواهد در مواجهه با ترافیک سنگین. و کمبود گوشت ما را حفظ خواهد کرد, هوای آزاد, کوره امن است.

مردمی که جلو پنجره گوشت صورت یک انتخاب است. ایالات متحده گوشت و مرغ Hotline توصیه دمای بالا برای جلوگیری از مسمومیت غذایی است. اما موسسه ملی سرطان هشدار می دهد که درجه حرارت بالا کباب تولید سرطان زا ترکیبات.

مشاغل آمریکا مواد غذایی را ملاقات کرده اید این معضل در حال توسعه غنی انواع, مناسب, سالم, خوشمزه گیاهی برگر گیاهی و گیاهی سگ. این محصولات نمی هاربر اشکالات تند و زننده و یا سرطان زا ترکیبات. آنها از دست رفته کلسترول و چربی های اشباع شده و مواد مخدر و هورمون ها و آفت کش ها از حیوانات خود را مبتنی بر جایگزین. و آنها در دسترس هستند در مواد غذایی منجمد بخش از فروشگاه ما.

این استقلال بعد بیایید اعلام استقلال ما از صنعت گوشت است که در معرض آن کارگران به COVID-19 عفونت است. اجازه دهید برای جلوگیری از هر دو coronavirus و کباب کردن اشکالات.

ساتر فریمنسان فرانسیسکو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>