نامه: پلیس اصلاحات | بی میلی به سمت شفافیت | مدارس و جوامع اول | صندوق حفاظت از محیط زیست | پویگ غول بد جا

ارسال نامه به سردبیر از طریق این فرم. ادامه مطلب نامه به سردبیر.


تدریجی نمی workin بازسازی پلیس

Re: “سن خوزه پلیس نیاز به اصلاحات عمده” (سرمقاله 30 ژوئن) وجود دارد و ما دوباره مشغول کار می کنند اما در رسیدن به-هیچ چیز “اصلاحات”: “طرف قرارداد” بی دندان “مستقل, حسابرس,” “طرح اصلاحات,” “defunding … نه جواب” “پروب” “قصد” “داوری” “شفافیت” “بهبود پاسخگویی” “ممیزی” و “کشف گزینه” “نقد سیاست” …

آنچه ما می شنویم این است که “Black Lives Matter, بله, اما نه بیش از حد بیش از حد به زودی!”

که در آن هستیم ؟ یک نژادپرستانه و غیر قابل توصیف نیروی انتظامی به طور مداوم درگیر در “اضافی-قضایی” قتل فردی افسران که شکستن نیست رتبه و جلوگیری از “بد سیب” از ارتکاب قتل است. ما چه می خواهیم ؟ غیر lethally مسلح جامعه ایمنی ماموران با آموزش در سلامت روان پاسخ و خنثی کردن شرایط است.

ما وجود دارد می توانید از اینجا. نه “به تدریج.” ما در گیر بدی حداقل محلی و تدریجی نیست ما در هر نقطه. به عنوان هر منطقه خلیج متخصصین و اهل فن می داند که ما نیاز به در نظر گرفتن گزینه های است که نشان دهنده تغییرات زیادی به وضع موجود.

Ranjeet تیتکوپرتینو

پلیس بی میلی به sharerecords قابل فهم

جیوه اخبار استدلال می کند که آنها باید دسترسی بهتر به پرونده های عمومی در مورد حوادث خشونت آمیز مربوط به افسران پلیس (“منطقه خلیج پلیس نامتناسب کشتار مردم سیاه و سفید” جولای 1).

آنها ممکن است یک نقطه اما بی میلی از سازمان های اجرای قانون برای به اشتراک گذاشتن این پرونده کاملا قابل درک داده شده آشکار تعصب از اخبار رسانه ها در گزارش از این نوع حوادث است. افسران پلیس همان عادلانه و متعادل درمان که Sean Hannity فراهم هیلاری کلینتون ،

من می خواهم به طور کامل پشتیبانی از شفافیت بیشتر اگر رسانه ها ساخته شده و حتی متوسط تلاش خود را برای ارائه این مسائل پیچیده نسبتا. متاسفانه بیشتر نیست به خصوص جیوه اخبار. وجود دارد دو طرف به هر داستان. اگر عطارد اخبار اراضی در جلوی خانه خود را, شما اغلب فقط به خواندن یک.

Doug Petersonسن خوزه

مالیات ابتکار unlikelyto پایمال ارزیابان

مدارس و جوامع عمل نمی خواهد بیش از حد طاقت فرسا برای ارزیابان چرا که آن را مرحله به مرحله در طول زمان است.

راه من آن را درک نزدیک به 80 درصد از درآمد حاصل خواهد شد که از فقط 6 درصد از املاک تجاری در کالیفرنیا است. چرا که اکثر املاک تجاری در حال حاضر پرداخت سهم عادلانه خود را. به همین دلیل این گزاره است که پشتیبانی از بسیاری از ارزیابان در کالیفرنیا از جمله ارزیابان از سان فرانسیسکو و گردشگاه عمومی شهرستان.

مالیات ملک تجاری در ارزش منصفانه بازار چیزی است که تقریبا هر جای دیگر در کشور در حال حاضر می کند. و توضیح می دهد که چرا کالیفرنیا مدارس دولتی نزدیک به 40 در کشور به ازای هر دانش آموز صرف — که من دیدن عواقب وحشتناک از در مدرسه پسر من روزانه.

تد لامال سریتو

کنگره را protectnature برای همه

در دبیرستان, من عاشق راه رفتن را از طریق Coyote Creek پس از اتمام کلاس من. اما با گذشت زمان این دنباله به طور فزاینده ای رشد کرده است ناخوشایند.

به تازگی مجلس سنا رای به تصویب بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل یک لایحه دو حزبی به طور دائم صندوق زمین و حفاظت از آب صندوق (LWCF) در 900 میلیون دلار سالانه و ارائه $9.5 میلیارد دلار در طول پنج سال برای رفع مشکلات تعمیر و نگهداری است که هنوز آمریکا در سرزمین های عمومی است.

در ضمن خانه خود را معرفی کرد نسخه ای از این لایحه با شش دموکراتیک و شش جمهوریخواه اصلی شرکت حامیان مالی. رای نهایی نیست و انتظار می رود تا این هفته. در حالی که من در خانه گیر کرده من اصرار کنگره Zoe Lofgren به رای دادن به نفع این لایحه است. من قصد دارم به تماس و ایمیل خود را به مطمئن شوید که او می شود پیام.

من می خواهم نسل های آینده برای لذت بردن از طبیعت راه من, اما ما نیاز به حفاظت از تلاش آن را به اتفاق می افتد.

استفان Phamسن خوزه

Puig به غول woulddo بیش از آسیب خوب

با تشکر از دیتر Kurtenbach. به عنوان اگر یکشنبه عطارد اخبار جبهه-صفحه داستان در افغانستان نبود افسرده به اندازه کافی خود را ستون اصرار غول به ثبت نام dodgers (“آتشین پویگ است دقیقا همان چیزی است که غول نیاز” 28 ژوئن) اضافه شده بیشتر بدبختی است.

اگر به شما می گویند این است که “توسعه سال” برای تیم و فصل در حال حاضر از دست داده چرا تحمیل پویگ و سمی شخصیت در طرفداران و بازیکنان ؟ این نه به دلیل مدیسون Bumgarner را نفرت و بیزاری است که پویگ منفور است; طرفداران را دیده اند برای خود, خود, غیر حرفه ای و کاملا عجیب و غریب antics و زمینه هر دو با داجرز و قرمز.

اگر غول سازمان می خواهد به تولید هیجان برای طرفداران خود قرار دادن یک انحراف بزرگ در محل باشگاه وانجمن نیست راه را برای انجام آن صرف نظر از پویگ را پر از لکه استعداد. اکثر غول های طرفداران می دانید چه تحلیلگران نمی تواند پیش بینی کند: ناملموس مانند تیم همکاری می تواند تفاوت بین برنده و از دست دادن.

دانا ❥ Alex GeeCampbell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>