نامه ها:, هوای آزاد, ماسک های غیر ضروری | متولی impugned | در شخص یادگیری | هزینه ماسک | بالا بردن آلارم | بازیکنان امتیاز

ارسال نامه به سردبیر از طریق این فرم. ادامه مطلب نامه به سردبیر.


عمومی, ماسک هستند notrequired در ویللو گلن

هر روز من راه رفتن یک یا دو بار در خیابان های بید گلن. من شده اند به طوری تحت تاثیر قرار به دیدن تعداد زیادی از خانواده های جوان و بزرگسالان از دوچرخه سواری, در حال اجرا و یا راه رفتن با هم.

من نمی پوشیدن ماسک در هوای تازه (“نامه: بید گلن ساکنان لطفا با پوشیدن ماسک” جولای 17). آن است که نه لازم است و نه لازم.

من پیدا کرده اند که واجب مردم از کنار حرکت به خیابان یا به دور از دیگران نزدیک می شوند. هرگز پس از من تا به حال یک مشکل با هر کسی که بی ادب و یا مزاحم در فضا. در واقع, آن را خوب است برای دیدن کامل غریبه تبریک یکدیگر به عنوان آنها عبور کند. حتی سگ در حال حفظ فاصله اجتماعی.

اگر کسی بخواهد به یک ماسک که کاملا خوب اما هیچ جا آن را می گویند که ماسک مورد نیاز در هنگام راه رفتن در خارج از منزل مگر اینکه شما در حال رفتن به یک فروشگاه و یا منطقه شلوغ.

ایلین گولدسن خوزه

متولی championsequality در تمام مناطق

وجود دارد چند بار زمانی که یکی می تواند شاهد چنین قبر سقط جنین از عدالت به عنوان دیده می شود در شب چهارشنبه (“دیرین آموزش و پرورش متولی سرزنش به اتهام تعصب های جنسیتی” جولای 17). شهرستان سانتا کلارا, تخته, آموزش و پرورش متولی جوزف دی سالوو مثبت تاثیر گسترده است و گسترده. همین دلیل است که وجود دارد یک شگرد سیاسی برای impugn شخصیت او.

به عنوان یک موضوعی که کار می کرد با دی سالوو من نمی توانم فکر می کنم از کسی که خیلی متعهد به عدالت و حقوق صاحبان سهام. این weaponizing از جنبش فمینیستی بود و بی وجدانی.

دی سالوو تا به حال به تحمل فشار از وحشیانه و حملات تهاجمی برای دانش آموزان از رنگ دانش آموزان از پایین اجتماعی و اقتصادی زمینه و برای خانواده هایی که انجام همه چیز آنها می توانند به تقاضای عالی آموزش و پرورش برای فرزندان خود. او اختصاص داده شده است زندگی خود را به تلاش برای عدالت در همه حوزه ها. خود را بی امان تعيين الهام بخش است و فراتر از شجاع. من از او تشکر برای خدمات خود را و قربانی.

الکس LeeNataliسن خوزه

بازگشت به در-personlearning اما با خیال راحت

نارنجی شهرستان هیئت آموزش و پرورش رای دادند در حمایت از بازگشت دانش آموزان به مدرسه در این پاییز بدون زیر COVID-19 دستورالعمل های ایمنی (“اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش رای به حمایت از بازگشت به مدرسه بدون اجتماعی فاصله, ماسک” جولای 14). هیئت مدیره تصمیم گیری است که دیده می شود در نور منفی اما هیئت مدیره صرفا گوش دادن به افرادی که می گویند آنها حمایت در کلاس آموزش و پرورش است.

من امیدوارم که من می تواند تجربه تغییر باورهای مردم است. به عنوان یک فرد که شرکت در آموزش از راه دور من می توانم بگویم آن است که یک فرم مناسب از آموزش و پرورش به خاطر معلمان کمتر کنترل بیش از آنچه که دانش آموزان در حال انجام پیشرو دانش آموزان برای رفتن کردن آهنگ. لازم است برای بازگشت به تدریس در داخل خانه در حالی که همچنین اجرای COVID-19 دستورالعمل های ایمنی.

این است که ما “داستان در حال حاضر.” ما نیاز به فکر می کنم در مورد اهمیت آموزش کودکان در حالی که همچنین در حال امن.

Hajera Laiqueکالجسانتا کلارا

تجهیز ماسک به allwould پول را نجات داد

جمعی بی مسئولیتی فدرال و برخی از رهبری دولت تبدیل شده است سلامت همه گیر به یک سونامی اقتصادی.

در هزینه به طور متوسط از استفاده مجدد ماسک در زیر 5 دلار آن را هزینه دولت تنها حدود 2 میلیارد دلار برای کل جمعیت. آنها می تواند به راحتی ارسال یک ماسک برای همه.

در حال حاضر با 2 تریلیون دلار صرف از طریق دور اول محرک و دیگری از 3 تریلیون پیشنهادی در دور بعد ما هنوز هم نمی دانم هنگامی که ما رسیدن به حالت عادی.

به موقع و پیشگیرانه مرحله از پوشیدن یک ماسک می توانست به ما کمک سالم و فعال بازگشایی این کشور است. فدا کردن یک بیت از آزادی های فردی به صورت جمعی خوب است که در هسته قوی دموکراسی است.

من فکر می کنم سال 2020 انتخابات شعار انتخاباتی باید “رای برای نامزدها که موظف/درخواست/التماس کرد با مردم به پوشیدن ماسک.”

Kollengode Narayananکوپرتینو

ماموران فدرال در Portlandshould افزایش عمده alarm

شهروندان آمریکایی باید تکان دادن در چکمه های خود را با این خبر که فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند برداشت صلح آمیز معترضان کردن خیابان های شهر قرار داده و آنها را به بینام ماشین با اجسام حجم و سوار دور. این فدرال نیروی بوی زیادی مانند Brownshirts که نقش مهمی در آدولف هیتلر به قدرت است.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز به ادامه ارسال فدرال نمایندگی به شهرستانها به عمل مانند یک تهاجم ارتش ما به زودی صورت وضعیت همان است که آلمان مواجه شده است.

من یک بار بر این باور است که آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا به دلیل تعادل قدرت بین سه قوه دولت اما من دیگر بر این باورند که. دادگاه چیده و جمهوری خواهان در مجلس سنا به نظر می رسد به همراه هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته.

در ماه نوامبر ما تصمیم خواهد گرفت که در این دوره این کشور خواهد شد. من امیدوارم که ما می توانیم صبر کنید که طولانی است.

فیلیپ Pflagerکوپرتینو

بازیکنان complaintsbetray خود امتیاز

اخیر گزارش از یک بازیکن NBA شکایت خود را در مورد شب غذا و WNBA بازیکنان ناراضی با غیربهداشتی وضعیت خود را در “حباب فضاهای” نشان می دهد که آنها ممکن است بخواهید برای نشان دادن برخی از چشم انداز. به جرات می گویم نشان می دهد برخی از قدردانی.

در حالی که میلیون ها نفر از کار هستند و مواد غذایی pantries در حال دیدن خود سنگین ترین استفاده از همیشه و با همه گیر کمک به تحولات اجتماعی این pampered به خوبی پرداخت می شود ورزشکاران ممکن است سعی کنید و درک امتیاز آنها باید قادر به رفتن به محل کار و کسب درآمد معقول را به عجیب و دستمزد. شرم آور است.

دکتر آلن فریدمنSunnyvale

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>