نامه: آیا COVID-19 تدریس ما شفقت برای حیوانات ؟

مبادا ما را فراموش کرده ام زمان بیماری همه گیر کوروناویروس — مانند شیوع بیماری سارس در سال 2003 — بود انسان ایجاد می شود یک نتیجه مستقیم از ما سنگدلانه و وحشیانه بدرفتاری از حیوانات وحشی و داخلی. و در حال حاضر مرغ به عنوان آنها می گویند در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

جالب اینجاست که بسیاری از حیوانات بهره گیری هر دو به صورت محلی و در سراسر جهان. بازار مال فروشان لغو امتیاز: Rowell انزال لیورمور Woodside Junior بازار مال فروشان ردینگ بازار مال فروشان و ردینگ شدید گاو و Calgary Stampede.

همچنین لغو و یا به تعویق افتاد بی حد و حصر هستند سیرک, گاوبازی, charreadas اسپانیا در حال اجرا از بولز تازی و اسب مسابقه کنتاکی دربی و بیشتر.

به علاوه این زندگی حیوانی بازار مواد غذایی در نهایت گرفتن توجه آنها سزاوار است. این کشتارگاهها در حال سختی های سازگار با محیط زیست مخرب و عمده خطر بهداشت عمومی. اصلاحات عمده در نظم هستند.

اگر هیچ چیز دیگری, COVID-19 باید آموزش ما بسیار مورد نیاز درس در مورد تواضع و دلسوزی برای دیگران, انسان و حیوانات غیر انسان به طور یکسان. در اینجا امید.

اریک میلزاوکلند

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>