نامه: رای ‘نه’ به طور مستقیم در انتخاب Sunnyvale شهردار

دولت قانون عاقلانه نیاز به منطقه انتخابات شورای شهر به جای نصب شد. Sunnyvale در برابر این تغییر برای سال; آنها می تواند قرار داده اند شورای منطقه انتخابات به رای گیری نیست.

در عوض, آنها را اندازه گیری B است که sneaks را در مسائل نامربوط به طور مستقیم انتخاب شهردار و مدت محدود کردن تغییرات. این مسائل باید رای دادند به طور جداگانه. چرا فشار برای انتخاب مستقیم شهردار ؟

هیچ شواهد علمی برای حمایت از یک نظریه که چنین شهردار موثر تر است. به سختی هر گونه کوچک جنوب خلیج شهرستانها را انتخاب مستقیم شهرداران (پالو آلتو, Mountain View, Cupertino, لوس التس نیست).

به طور مستقیم انتخاب شهردار گران است که بدان معنی است که پول بزرگ اهدا کنندگان برنده خواهد شد و داوطلبان مردمی را از دست خواهد داد. بنابراین توسعه دهندگان و شهرستان ادامه خواهد داد به افزایش تراکم و کاهش کیفیت زندگی. رای و کمک به Sunnyvale هفت منطقه-انتخاب اعضای شورا و بدون انتخاب مستقیم شهردار.

رابرت حلقهSunnyvale

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet