نامه: trump’s بی مبالاتی با زندگی انسان این است که نفرت انگیز

Re: “Clendaniel: تهمت باید نیروی تولید ماسک برای مبارزه با COVID-19” (سرمقاله ستون, مارس 31):

من منزجر توسط بی مبالاتی است که با این دولت تا به زندگی بشر در طول این همه گیر و من نمی توانستم بیشتر موافقم در مورد اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل است.

به عنوان از آوریل 13 وجود دارد 23,529 مرگ و میر در ایالات متحده با تقریبا 700 نفر از آنها در کالیفرنیا به تنهایی و در عین حال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به فرمانداران درخواست از دولت فدرال برای متفرق کردن تجهیزات اضطراری از ذخایر خود گفت: “این یک خیابان دو طرفه است. آنها به ما در درمان خوب بیش از حد.”

او همچنین توصیه می شود مردم انبار کردن مواد مخدر است که نشده است آزمایش در آزمایش های بالینی. افرادی که نیاز به این دارو از جمله یکی از دوستانم با لوپوس نمی تواند مانند این.

ما باید به او رسید که در آن لطمه می زند و به او نشان می دهد مردم آمریکا در حال دفع با اقدامات خود است. او صحبت می کند به اندازه کافی در مورد رتبه بندی برای ما به دانستن است که او به شرح زیر آنها را شرعا بنابراین من شما را تحسین می کنم برای تماس از انفعال.

Tiffani ووسان خوزه

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>