نامه: این توضیح می دهد که چرا ما یک TP کمبود

TP کمبود را نشان می دهد theinfluence از رسانه های اجتماعی

Re: “به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد هیچ کاغذ توالت در فروشگاه ها؟” (Eastbaytimes.com, مارس 26):

کل منطقه خلیج به عنوان در سایر نقاط کشور در حال حاضر تحت یک پناهگاه در محل سفارش و فروشگاه های محلی شده اند برای حمله نیازهای اساسی مانند کاغذ توالت.

دلیلی وجود ندارد بیشتر از کاغذ توالت است چرا که از رسانه های اجتماعی و شایعات تولید شده در سراسر رسانه های اجتماعی. این miscommunication باعث شده است مصرف کنندگان به خرید کاغذ توالت یک کالا که واقعا بستگی به این ویروس خود را اما بیشتر از آن به پناهگاه در محل.

این دیدگاه باید در نظر گرفته شود چرا که آن را نشان می دهد که چگونه “راه حل” برای کسانی که در رسانه های اجتماعی و الهام بخشیدن به دیگران برای تدوین مشابه دولت از ذهن: “اگر من فرد دیگری گرفتن کاغذ توالت همراه با موارد دیگر باید آن را مهم است!”

صدای جیر جیر که نوشته شده در این مقاله نشان می دهد که مردم آمریکا به راحتی متقاعد شده توسط رسانه های اجتماعی است که یک پاسخ ممکن به عنوان به همین دلیل ممکن است بیشتر کاغذ توالت.

نلسون منتالووسن لیندرو

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>