نامه: بازنشسته و پرسنل بهداشت و درمان مشغول به کار است یک ماموریت انتحاری

اجازه دهید میزان مرگ و میر guideour COVID-10 نیروی کار

Re: “فارغ التحصیلی کالیفرنیا دانشجويان پرستاری می خواهید برای کمک به اما گفت: به ماندن در خانه به جای” (Mercurynews.com, مارس 27):

آن را خوب است برای دیدن که ما جوان, تازه ضرب پرستاران و دانشجویان پزشکی در حال استخدام برای کار, اما درخواست بازنشسته و پرسنل بهداشت و درمان به کار در COVID-19 بیماران بیش از حد خطرناک است.

بر اساس به طور متوسط داده ها از ایتالیا و چین, نرخ مرگ و میر برای COVID-19 مورد 0.1% برای کسی که سن 25 3.6% برای کسی در سن 65 سالگی و 18 درصد برای کسی که سن 80 یا بالاتر.

درخواست بازنشسته و کارکنان مراقبت های بهداشتی به در آمده است و یک ماموریت انتحاری. درخواست جوانترین به در آمده است محتاطانه زمانی که با انجام مراقبت های لازم.

این آمار مرگ و میر باید راهنمای ما نیروی کار در پاسخ به COVID-19 آیا در بیمارستان, مواد غذایی و یا کارخانه. خطر برای ما جوانترین صفر نیست اما ما در حال بدست گرفتن همان خطر مرگ برای 30 کارگر جوان به عنوان یکی از نزدیک-بازنشستگی کارگر. مردم بیش از 55 باید ورزش احتیاط شدید. رهبران لطفا توجه داشته باشید.

آدم با نام تجاریپالو آلتو

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>