نامه: اجاره صاحبان فشرده توسط مالیات moratoriums

Re: “ملک مالیات: مالیات مهلت می رسد در میان ویروس خرید اینترنتی” (صفحه B1, مارس 10):

دولت یادآوری مردم که مالیات بر املاک و هنوز هم به دلیل تقریبا در تمام منطقه خلیج و California counties در آوریل 10 تنها نشان می دهد که کسانی که در دولت هستند و ناتوان از کمک به شهروندان در طول اقتصادی ویران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که دولت های فدرال و دولت باید تمدید مهلت برای تشکیل پرونده و پرداخت مالیات بر درآمد شهرستان دولت به نمایش گذاشته اند حرص و آز خود را با توجیه که چرا آنها نمی توانند گسترش مارس 10 مالیات املاک مهلت پرداخت.

بسیاری از شهرها در آن استان ها گذشت موجب قرار دادن moratoriums اخراج توسط صاحبان املاک برای عدم پرداخت اجاره. با تشکر از کسانی که در شهر و شهرستان, دولت, تعدادی از صاحبان املاک اجاره شده اند و از لحاظ اقتصادی تحت فشار هر دو روش.

همچنین جای تعجب است که مقامات مالیاتی در تعداد کمی از کسانی که در شهرستان ها نشان داده اند و نه هر گونه طرح ابتکاری و یا تمایل به ارائه هر گونه کمک در پرداخت مالیات بر اموال. به یاد داشته باشید کسانی که انتخاب می شوند در انتخابات بعدی زمان.

Kirit شاهفریمانت

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>