نامه: پرداخت معلمان کافی است حداقل ما می توانید انجام دهید

پرداخت معلمان enoughis حداقل ما می توانید انجام دهید

به عنوان یک پدر و مادر از سه تا از بچه ها در مدارس دولتی آالمدا من نمی توانم تعداد بار من شاهد ما معلمان حفاری به جیب خود اهدا وقت آزاد خود را و کار خستگی ناپذیر در طول روز در مدرسه برای کمک به بچه های ما.

خیلی شوکه شده بودم و نگران که من یاد گرفتم که شهر ما معلمان در میان پایین ترین در شهرستان است.

من چیزهای بسیاری برای تشکر از هر یک از بچه های من’ معلمان برای: یکی کمک به چرخش در اطراف من distractible پسر نگرش در مورد مدرسه; یکی دیگر از تعهد به بهبود بچه های من توانایی نوشتن; از صبر بی پایان ما فوق العاده مهد کودک کارکنان در اوتیس مدرسه ابتدایی.

آنها بسیار برای ما; حداقل ما می توانیم برای آنها انجام شده است به مطمئن شوید که آنها پرداخت می شود آنچه را که آنها سزاوار. به همین دلیل من به بله رای گیری در اندازه گیری در مارس 3.

کری Purinsالمدا

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet