نامه: آیا صنعت پلاستیک با استفاده از بحران برای لغو ممنوعیت کیسه?

است صنعت پلاستیک usingcrisis به لغو ممنوعیت کیسه?

Re: “آیا قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی به گسترش این ویروس ؟ و آنها ممنوع شده؟” (Eastbaytimes.com, مه 3):

صنعت پلاستیک است اعمال نفوذ نگرانی در مورد COVID-19 استفاده از آن را به عقب سال از قانونگذاری موفقیت است که نشان داده شده است برای محافظت از محیط زیست و سلامت انسان است.

هیچ سوال وجود دارد که ضروری مقدم کارگران باید از آن محافظت شود. اما مهم نیست که چه نوع از کیسه استفاده می کنیم, ما باید شستن دست ما و نه لمس چهره ما پس از دست زدن به آنها را.

به طور موقت اجازه می دهد تنها با استفاده از کیسه به عنوان یک اقدام احتیاطی معقول است. اما به طور دائم مسدود کردن واحد-استفاده از پلاستیک قانون معنا ندارد.

کیسه های پلاستیکی ممنوع به نظر می رسد برای کاهش پلاستیکی آلودگی از تولید نفت و گاز مورد نیاز برای ساخت پلاستیک و هزینه های برای بستر پاکسازی و زباله مدیریت.

کالیفرنیا نیاز به حرکت به دور از یک پرتاب-دور نفت بر اساس فرهنگ اگر ما به یک قابل زیستن آب و هوا.

ما نباید اجازه دهید صنعت پلاستیک بهره برداری از این بحران به قربانی دراز مدت زیست محیطی و سلامت انسان حفاظت برای کوتاه مدت و مبتنی بر ترس ارتجاعی اقدامات است.

کریستوفر Slafterاوکلند

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>