نامه: COVID-19 در معرض آمریکا پاشنه آشیل

COVID-19 است exposedAmerica را پاشنه آشیل

این COVID-19 همه گیر است در معرض این کشور پاشنه آشیل. اگر ما سرمایه گذاری پول بیشتر در نظامی ما سیستم دفاعی نسبت به آینده هفت سازمان ملل ترکیب نظامی ما سیستم دفاعی ما را بی دفاع در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

ما اصرار که ما نمی توانیم مراقبت های بهداشتی برای همه, در حالی که ساخت یک اندازه سرمایه گذاری در نظامی ما سیستم دفاعی ما را در معرض بیماری همه گیر.

در روز و روز را ما بیش از حد سرمایه گذاری در سیستم های برگ میلیون ها بدون مراقبت های پیشگیرانه و درایوهای تا هزینه های مراقبت های بهداشتی برای همه ما است.

زمانی که این بیماری همه گیر است که در پشت ما, من دعا می کنم که این ملت متوجه خواهد شد که مراقبت های بهداشتی برای همه است کلیدی برای امنیت ملی است. نه تنها مراقبت های بهداشتی ما باید تغییر مسیر وجوه از زندگی-از بین بردن سیستم (دفاع نظامی) به زندگی-ترویج سیستم های مانند مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه مسکن, مواد غذایی مغذی و کیفیت آموزش عمومی برای رسیدن به قوی امنیت ملی است. ما باید از بین بردن ما پاشنه آشیل.

کانی شکارچیسن خوزه

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>