نامه: نمی بینم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رهبر صالح

نمی توانید ببینید تهمت asa رهبر صالح

“تصور چقدر بدتر از آن ممکن است بدون مغلوب ساختن پیشی جستن” (نامه به سردبیر Eastbaytimes.com, مارس 25) نامه-نویسنده خواست ما است. اما چنین ستایش بالا مجاز است ؟

گام را از این چشم انداز روشن و جاهای خالی را پر کنید: تصویر بلافاصله کمتر می شود گلگون.

درست است محدود کردن پرواز از چین در اوایل ماه فوریه بدون شک برخی از, حداقل, خوب, اما پس از آن coronavirus شد و در حال حاضر در حال گردش در ایالات متحده آمریکا به ویژه در ایالت واشنگتن.

جدا از این که یک عمل آن است که به خوبی مستند شده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن 10 هفته dithered, دروغ ، اغراق آمیز و یا به حداقل رسانده حقایق نادیده گرفته و یا به طور کامل ساخته “حقایق” و مشتعل آشنا جنگ فرهنگ به منظور منحرف کردن از مسئولیت خود به عنوان رئیس جمهور و فرمانده کل قوا. “من هیچ مسئولیتی” او اعلام کرد.

این خواننده نمی بینم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان صالح و متمرکز رهبر به عنوان برخی او را ببیند. اگر شما مطالعه حقایق شما نمی تواند کمک کند اما دیدن حقیقت است. آن است که در خارج وجود دارد.

لسلی Pahlاوکلند

ارسال نامه به سردبیر از طریق این formRead بیشتر نامه به سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>