افسانه ترانه سرا جان Prine مرده در 73 از coronavirus

جان Prine یکی از بزرگترین ترانه سرایان درگذشت عوارض مربوط به کوروناویروس.

Prine شناخته شده برای چنین آهنگ های محبوب به عنوان “فرشته از مونتگمری” و “سلام وجود دارد,” 73.

شده است وجود دارد هیچ بیانیه رسمی, اما خانواده اش این گزارش را تایید کرد به سنگ نورد.

او در بیمارستان بستری شده بود با توجه به COVID-19 در اواخر ماه مارس با کلمه آمدن از کانال های رسانه های اجتماعی است که وضعیت وخیم بود.

“پس از یک شروع ناگهانی COVID-19 علائم جان در بیمارستان بستری شد روز پنج شنبه (3/26),” یک پست در Prine توییتر صفحه می خواند. “او انتوبه شنبه شب و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

صدای جیر جیر در ادامه به درخواست برای حمایت از Prine وفادار پایه فن که قطعا شامل قوی مشروط در منطقه خلیج:

“این سخت است برای ما یک خبر را به اشتراک بگذارید” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “اما بسیاری از شما عزیزان و پشتیبانی از جان ما می خواستم به شما اجازه می دانم و به شما فرصت برای ارسال بیشتر از این که عشق و حمایت در حال حاضر. و می دانم که ما عاشق شما و جان شما را دوست دارد.”

Prine و 73 بود که دو بار برنده جایزه گرمی شناخته شده برای چنین آهنگ های بزرگ به عنوان “Sabu بازديد شهرهای دوقلو به تنهایی” “این یک بزرگ پیر مسخره جهان” “بهترین” “کریسمس در زندان” “همه چیز سرد است” “سام سنگ” و البته “فرشته از مونتگمری” که با Bonnie Raitt کمک پسند عامه.

او در سال 1971 خود با عنوان آلبوم یکی از بزرگ آغاز بکار در کشور/rock/folk تاریخ است. و او برنده جایزه گرمی 10 آلبوم “از دست رفته” و فقط به عنوان فوق العاده است.

کسانی که به دنبال به شیرجه رفتن به Prine songbook برای اولین بار باید در نظر انجام این کار با حيرت مجموعه “روز بزرگ: جان Prine گلچین.”

علاوه بر ضبط نزدیک به 20 آلبوم Prine باقی مانده به طور منظم جاده جنگجو در طول سال و اغلب در آورده تورهای خود را به شمال کالیفرنیا. او در مجموعه بعدی به انجام در شمال کالیفرنیا در Oct. 2 در حالت طلایی تئاتر در شهرستان مونتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>